Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikortól engeditek lejjebb...

Ti mikortól engeditek lejjebb a kiságyat?

Figyelt kérdés
Mikor már fel tud állni segítséggel, vagy megelőzésképpen előtte?
2012. jan. 23. 07:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk több szinten engedhetö volt. elöször mikor elkezdett forogni minden irányba. majd amikor feltudott ülni egyedül akkor teljesen. ülésböl szinte pillanatok alatt állás van (van gyerek ahol napok sem telnek el, de max 2-3 hét van közte) és úgy már simán kiesett volna.
2012. jan. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Nekünk csak 2 fokozatban lehet engedni. Még nem ül, nem is áll...de már elég fura mutatványokra képes. Tegnap egy szempillantás alatt esett le a nagyágyról, ekkor fogalmazódott me bennem, hogy talán ideje lenne a kiságyát is lejjebb engedni.
2012. jan. 23. 07:30
 3/8 Kerria ***** válasza:
amíg csak forog, addig nem kell... max ha szeretnéd, először ülésnél kell lejjebb tenni- anno nekünk így mondták, 3 szintes a mienk is...
2012. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is két fokozatban lehet leengedni.

Először akkor engedtük le, amikor elkezdtek forgolódni a lurkók. Aztán a felállási próbálkozásoknál láttuk, hogy nem lesz elég ez sem. A férjem átalakította az ágyakat, úgy, hogy még lejjebb lehessen engedni, így oldottuk meg végül.

2012. jan. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7 hónaposan. Négykézlábból sokszor már kapaszkodott mindenbe, még nem állt fel. Rá két hétre igen. :)
2012. jan. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is 7 hónapos kora körül, amikor feltérdelt az ágyban.
2012. jan. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 porcukormókus ***** válasza:
7,5hónapos volt amikor megtanult felállni, pont este lefekvés után csinálta meg a kiságyában. Még jó, hogy "leselkedtem", gyorsan hívtam is Apát, hogy szerelje át a kiságyat. :)
2012. jan. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 fokozatú ágyunk van és még nem állítottam lejjebb. Úgy terveztem, hogy akkor fogom amikor megtanul mászni.
2012. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!