Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Svedorszagba kell repulojegy...

Svedorszagba kell repulojegy 10honapos babanak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:

nem, de elöfordulhat hogy valamennyi pénzt kell érte is fizetni nekünk európan belül malev lufthansa járatokon 20€ körül volt.

én sokszor repültem övid utakat kislányommal. sokáig hordozóban aztán mikor nem kellett már akkor kézben. de hordozót is akkor vihetsz fel ha van elég hely melletted. nekem csak egyzer nem volt. de az sokkal kényelmesebb ha nem kell kézben fognod, és biztonságosabb is. ismerek több embert kik direkt inkább vettek jegyet a babának is hogy betudják kötni hordozóba vagy autósülésbe.

2012. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En igy tudom, sokat repulunk: 2 eves korig sehol sem kell repulojegy a babanak, de kell csecsemo dijat fizetni mindenhol. Mar vasarlaskor be kell jelold, h o is az egyuik utas, aki a 0-2 eves kategoriaba esik, egy valamennyi dijat felszamolnak neki is. ( nem sok, de pl fapados jaratnal volt nekunk arra is pelda, h a csecsemo dij tobb volt mint a jegy).
2012. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Malev-val beszeltem,olbe utazik 90%os jegyert....
2012. jan. 23. 11:03
 4/6 A kérdező kommentje:
90%os kedvezmenyu.
2012. jan. 23. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit mondtak neked, de en Malev al is utaztam babaval, es csak csecsemo dij volt. Gondoltam azota valtozott, de a Malev honlapjan beirtam, h 2 felnott, 1 gyerek es 1 csecsemo utazna, es ezt hozta ki oda vissza utra: 2 felnott 248 800 ft, 1 gyerek 102 500 ft, 1 csecsemo 8700 ft. Nos ez a 8700 ft nem a jegy 90 szazaleka, hanem egy dij. De belinkelem, lasd, nem beszeluk hulyeseget.


[link]

2012. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na most latom, h kozben javitottad, h kedvezmenyu. Igy mar mas, akkor az a dij a jegy 90 szazaleka, ezt nem tudtam, de lattam, h mindig mas a dij. Es valoban olben utaznak ha nem tul hosszu ido az ut, magadra kell csatold egy biztonsagi ovvel.
2012. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!