Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós anyatejes babám napja a...

5 hós anyatejes babám napja a következő: 7, fél11fél 6f, él 9 szopi fél11, fél 4 gyümi (100gramm) Segítene vki, hogy melyik étkezéssel váltsak ki egy szopást, mert sokszor nem éhes még, vagy etessem 4szer? Kinek mi a tapasztalata? Köszi

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy én vagyok értetlen ,de nekem ez így nem egyértelmű. Leírnád más formában, nem ennyire összeolvadva?

2012. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Bocsi, ha értelmetlen voltam!Siettem :-D

Tehát! 5 alkalom szopi, ezek időpontja:7, fél 11, 14, 17:30, 20:30

Gyümölcs: 08:30 és 15:30 ha nincs séta. Ilyenkor kb 100 grammot is megeszik gyümölcsből. De a gyümölcs után sokszor alig szopik, kevés az idő közötte? Vagy már ilyen mennyiségnél ki lehet váltani egy evést? A védőnőm azt mondta az ebéddel kezdjem a kiváltást! Kicsit tanácstalan vagyok! :-(

2012. jan. 23. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!