Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Abbahagyta a kutyázást. Baj?

Abbahagyta a kutyázást. Baj?

Figyelt kérdés
Kisfiam szépen kúszik már régóta. Jó egy hónapig kutyázott, már biztosak voltunk benne, hogy lassan elkezd mászni. De helyette felállt. Már egy hete egy percet sem kutyázott. Kimarad a mászás, vagy csak felcserélődik a sorrend?
2012. jan. 24. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ugyanitt tart de szerintem csak sorrend felcserélésről van szó. Neki most annyira tetszik, hogy fel tudja magát küzdeni állásba, hogy a mászást hanyagolja és csak a felállást gyakorolja.
2012. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyugi, én fiam is abbahagyta, 2 hétig kutyázott 7 hónapos korában. De egyszer csak minden előjel nélkül elkezdett mászni kúszás helyett, 8 hónaposan.
2012. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha addig nem kezdene el mászni mielőtt mennétek tanácsadásra akkor szerintem jelezd az orvosnak. Az én lányom sem akart mászni felállt és kapaszkodva lépegetett is és kiderült, hogy gyógytornára kellett járnunk, ugyan is gyengék voltak az izmai. De két hónap alatt behozta a lemaradást. Nem tudom ülni tud a fiad? Mert mondjuk nálunk a lányom még nem is ült.
2012. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ülni is most tanult meg. Már pár percig ül. 8 hós egyébként. Nagyon szabályosan kúszik, mint a katonák.
2012. jan. 24. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ráérsz akkor aggódni, ha hajlik már rá, hogy egyedül járjon. Persze azért meg lehet kérdezni a gyerekorvost köv. státuszon, én is vittem a fiam gyógytornászhoz, hogy megnyugtasson, nincs semmi baja.
2012. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!