Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers bugyipelust használtok...

Pampers bugyipelust használtok anyukák? Megéri?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam a Rossmannban Pampers Active Pants bugyipelenkát 5-ös méretben.Azthiszem van külön lány és fiú verzió.36 vagy 38 db-os csomag került 1499 ft-ba.Ez így darabonként majdnem 40 ft.Érdekelne, hogy ennyiért megéri-e megvenni?Tudom, hogy a bugyipelusok drágák, én csak nyárra vennék, mikor majd tanuljuk a szobatisztaságot a lányommal.Nem nagyon ismerem az ilyen pelusokat, főleg nem a Pampers-t, ezért kérném a segítségeteket.Jó ennyiért?És mennyit bír?
2012. jan. 24. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nappalra jó csak,legalábbis én egyszer adtam a fiamra éjszakára,és bizony átázott. Amúgy jó,de bugyipelusbol szerintem jobb a libero.
2012. jan. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Éjszakára nekem sem jött be, de napközben teljesen jó.

MOndjuk most a libero bugyiját használjuk, mert a dm-ben már nem lehet kapni pamperst, de ez is jó.

2012. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is átázott éjszaka.
2012. jan. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen ok, kényelmes pelenka. De én csak nyáron használtam, mivel nem szeretem teljesen levetkőztetni (nadrág, szandi) a gyereket minden pelusozás alkalmával.
2012. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. jan. 25. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!