Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babátoknál használt...

10 hónapos babátoknál használtok járókát?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 08:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi babakarámot használunk, abban nagyobb hely van a babának a mozgásra.
2012. jan. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sosem volt járókája. Mi vettünk biztonsági rácsot a szobája ajtajára. Az egész szoba egy nagy járóka :)) Ha kint pl felmosok, akkor becsukom és ő a rácsnál nézi mit csinálok.
2012. jan. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Még igen,de már nem sokáig,mert inkább mászni szeret már a lakásban:-)

Kb 5 hónapos korától használtuk,és idáig jó is volt,de cseperedik a kisfiam,és rövidebb ideig van benne el.

2012. jan. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ja és most 9 hónapos:-)
2012. jan. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem. nem is volt. a lakást bababiztossá tettük, így van tere mozogni, és én is kimehetek nélküle pl. konyhába.
2012. jan. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon rossz a lakás elosztása, van egy 120x120-as járókája 4 hónapos korától. Mióta mászik, meg folyton szöszmötöl, nincs benne, csak ha ki kell mennem, vagy takarítok. El van benne, mert elég nagy, tud benne ugyan úgy rumlizni, mintha kint lenne.
2012. jan. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16 hós a fiam,sokszor még mindig muszály vagyok belerakni.Vegyes tüzelésű kazánunk van amit muszály vagyok fával pakolni, és nem szivesen hagynám a lakásba magára. Elvan benne rakok be neki játékokat, meg bekapcsolom a mesecsatornát, igy nem hisztizik ha berakom!
2012. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igaz még nincs 10 hós, csak 9, de nem használunk és nem is fogunk. Én azt szeretem, ha van lehetősége felfedezni a lakást, úgyhogy eléggé bababiztosak vagyunk :-) persze van 1-2 olyan hely, ahova nem szeretem ha megy, olyankor rászólok, majdcsak megtanulja...
2012. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Nekünk a lakásban egyenlőre a nappali bababiztos (nagyjából:D), na meg a szobája. A lakás nagy részében járólap van és társasház alattunk garázs hideg a padló. Így nem engedem mászni csak a nappaliban és a szobájában. Ha a konyhában vagyok etetőszékbe teszem de egyre nehezebben viseli el. Olyan nehéz hogy nem tudom jobban szabadjára engedni, nem akarom hogy megfázzon....
2012. jan. 17. 13:39
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak sem volt soha járókája. A kedvenc elfoglaltsága, hogy a bejárati vagy a terasz ajtónál álldogál, és szekálja a macskát.

Sosem volt gond abból, hogy hová mehet, vagy hová nem. Mostanában kezdi el igazán felfedezni a lakást. A szobája, a nappali/konyha/étkező(egy légtér) és az előszoba bababiztos. A fürdő és a mi szobánk nem, de ha épp nem tudok rá figyelni, akkor becsukom azokat az ajtókat. Amúgy pedig szabadon jöhet-mehet, ha furcsán csend van, akkor megnézem, mit művel. :)

2012. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!