Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött vagy pár hónapos...

Újszülött vagy pár hónapos babátokat mennyi időnként etetitek? Felébresztitek? Mennyit hagyjátok aludni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sosem keltettem, de hetente mértem a súlyát. Ha fogyott volna, keltem, de szerencsére mindig hízott.

Naponta volt egy hosszú alvása, 5-6 óra, amúgy evett 2,5-3 óránként.

Most 3,5 hónapos, kb 4 óránként eszik és este 10től reggel 7-8ig alszik.

2012. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisbabám az első pár napban, legszívesebben állandóan aludt volna. Azt mondta a védőnő, hogy 5 óránál azért ne hagyjam tovább, etessem meg. Most 11 hónapos és változó mennyit alszik. Nappal már kevesebbet, az estét átalussza. Magától felkel ha éhes. :)
2012. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én sem keltettem még fel azért hogy egyen, bár max 4 órát alszik nappal, éjjel 6 hetes kora óta 7 órát alszik egyhuzomban
2012. jan. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sosem ébresztettem fel egyiket sem.
2012. jan. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kíváncsicska ***** válasza:
Még a kórházban sem ébreszettem fel.minden nap esett vissza emiat a súlya de utolsó nap reggel mikor mentünk volna haza már elindult felfelé.Nagyon sokat aludt és felébreszteni is szinte lehetetlen volt.Most sem ébresztem és az 1 hónapos vizsgálaton már dupláját hízta mint az elvárt.Csak anyatejes baba.Szóval szerintem tudják mikor éhesek.Persze extrém esetekben ébreszteném.
2012. jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!