Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vennétek "köszönetképpen"...

Mit vennétek "köszönetképpen" a babátok gyógytornászának?

Figyelt kérdés
9 hónapos jártunk hozzá TB alapon.Megyek aláírni a papírokat és nem tudom mit vihetnék neki. Nem vagyunk nagy pénzűek egy márkásabb bonbonra gondoltam (1000Ft körül).de vajon nem kevés az? nem tudom hogy kávézik e vagy teázik? Esetleg ötlet? azaz szerintetek jó egy bonbon. Aranyos fiatal kicsajról van szó.
2012. jan. 24. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi még csak most kezdtük, de olyan kedves meg mosolygós, hogy tuti én is adok majd neki valamit :-)

Én egy márkásabb bort fogok venni neki, de a bonbon is jó szerintem.

2012. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
15%
Semmit! Kap fizetést.Nem ingyen végzi a munkáját,te sem kapsz semmit a munkádért a fizetésen kívül.
2012. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is járunk tornára. Én már az elején (3 hónaposan)csináltam egy fotót amin a kisfiamat tornáztatja és ha már nem kell mennünk többet akkor szerkesztek mellé egy másik fotót amin már áll. Beleteszem egy keretbe és ráírom, hogy "Köszönjük!" Ez olcsó és maradandó ajándék. :)
2012. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én is gondoltam a fotóra, de sajna most nincsen kéznél egy sem. Holnap mennék a papírokért.

én is gondoltam persze arra hogy ő kapja a fizetését, de bavallom úgy vagyok vele ha később szükség lenne rá, akkor én is jobban fordulnék hozzá ha egy kis apróságot adnék neki.de jó ötlet az ital is. van vőlegénye, megihatnák ketten. de lehet marad a bonbon.

köszönöm

2012. jan. 24. 18:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ez szerintem nem arról szól,hogy ezért kapja a fizetését.azért meg lehet nézni,hogy hogy foglalkoznak a gyerekekkel nap mint nap,nem fásulnak bele,kedvesek,és segítenek a gyerekeden.nekem ez megért egy kis csomagot.bár hozzánk házhoz járt és nem tb alapon,de kapott egy csomagot,amikor már nem volt rá szükség.volt benne bonbon,tea,kávé,tusfürdő,csoki,kávékrémpor.kb 3 ezer volt.kb tíz hónapig járt hozzánk,rengeteget köszönhetek neki.soha nem tudom meghálálni,amit a fiamért tett
2012. jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk is nagyon kedves tornászunk volt, én utolsó alkalommal megköszönte neki a kedvességét, türelmét és egy doboz Milka bon-bont adtam neki, nagyon örült!:))

2012. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vehetsz cserepes virágot is szerintem! Az maradandó.
2012. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm csajok. Természetesen én is meg voltam elégedve vele, igaz mégcsak most tette le a gyógytornászi vizsgáját. De már nagyon értett hozzá. sajna nem vagyunk nagy pénzüek ezért gondolkodtam 1000Ft környékén. én is örülnék ha adhatnék neki többet :( végülis vettem ma neki egy belga csokis bonbont.
2012. jan. 24. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!