Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adnátok "köszönetképpen"?

Mit adnátok "köszönetképpen"?

Figyelt kérdés

Anyunak szeretnék valamit adni...

A lényeg hogy nyáron nagyon beteg voltam, kórházban voltam és mellettem volt mindig, közben itthon is helyt állt. Aztán hazaköltöztem a betegségem miatt, tanulok (dolgozni itthon dolgozok). Amiben tudok segítek neki (háztartás, stb), de szeretnék neki venni valamit. Kaptam ösztöndíjat és gondoltam meglepem valamivel. Nemrég vettem neki egy ritka virágot mert nagyon vágyott rá, de most olyat szeretnék ami meglepi, amit nem lát.

Szerintetek? Ti mit adnátok?


2011. márc. 9. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős anyukád, és van-e valamilyen hobbija, amit csinál, vagy amit régebben csinált, csak abbahagyta? (amúgy 2 db színházjegyhez mit szólnál?)
2011. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Az én fiam még pici,így nem tud venni dolgokat.

Egy biztos,hogy amíg anyuka nem lettem,nem hittem el,hogy az én anyukám sokkal jobban örül egy saját készítésű dolognak,mint a vásároltnak.

Azóta,ha ajándék van,mindig én készítek... a siker sosem marad el.

2011. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos befizetném egy frissítő masszázsra, a lestrapált testnek pláne de egy átlagosnak is jól esik egy kis kényeztetés, nézz körül milyen lehetőség van a közelben, hogy ne legyen macera elmennie
2011. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamit,amivel az egészségére válik.Fényterápiás bérletet (Sensolite)
2011. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

12:35 vok.


Ezzel nem azt akartam mondani,hogy a vásárolt dolgok értéktelenek...még mielőtt valaki beleköt.

2011. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
kicsit érdekesen fogalmaztam meg,bocsi,de azért remélem lehet érteni ...:D:)
2011. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvinném moziba, színházba vagy kirándulni. Esetleg befizetném valamilyen hétvégi kiruccanásra. A lényeg, hogy egy kicsit kikapcsoljon és pihenjen.
2011. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok, tényleg lemaradt hogy mit szeret!

43 éves, és a kertért van oda! A színház jó lenne, de azt most kaptunk ajándékba ketten aputól. A masszázst nem szereti sajnos :(

Szóval valami kerti dologban kellene segíteni vagy valami jó könyv! Olvasni kölcsönösen szeretünk, de abból is valami különleges/virágos dologra gondoltam.

2011. márc. 9. 12:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben, vennék egy rakat virághagymát, földet, és vele együtt ültetgetném el. :) Az én anyukám is odavan a virágoskertjéért, minden tavasszal a nyakunkba vesszük a kertészeteket, beszerzünk néhány új virágot, és együtt nekiesünk a kertnek. Nagyon szokott neki örülni, és nagyon jó közös program. :)
2011. márc. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit a 12.48-as írt az nekem nagyon tetszik! Én rá szavaznék, illetve az ő ötletére! :)
2011. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!