Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 36 hétre született...

Kislányom 36 hétre született 10 hónapos. Szépen fejlődik, minden rendben van nála. Utóbbi időben elég furcsán, durván viselkedik. Miért?

Figyelt kérdés
Ha felemeljük nem akarja, eltaszít, mar,rugdos. Nem akar szeretni. Kicsi kora óta nem szeret ölben lenni, nem szereti a kötöttséget, autósülésben se babakocsiban se. Amióta mászik szeret önállóan játszani, szeret szabad lenni. Nem tudom h ez normális e ha nem szeretget. Pár napja arra szokott rá h altatáskor (ölben ringatom) rángatózik nagyon és a fejét dobálja jobbra balra már félálomban. Miért?
2012. jan. 25. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A rángatózást talán dokitól kellene megkérdezni, lehet, hogy megnézik neurológussal.

A kézben létet én fiam sem szereti, fogzáskor igényelt ringatást, de szintén 10 hós, ma már akkor sem tűri el, csavarodik a kézben, hogy le akar menni. Nem hiszem, hogy ez gond.


Mi pici kora óta tanítottuk neki, hogy megkérdeztük, hogyan szereted anyát, apát? És akkor átöleltük. Ma már ő ölel.

2012. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi is tanítottuk,sőt minden nap azt látja h apával öleljük egymást.ne lát rosszat,sőt ellenkezőleg!Nem ringatózik,hanem rángatózik,olyan hisztinek tünik,de már fél álomban van.Kb 3-4 percig rángatja magát meg a jfejét jobbra balra...:(
2012. jan. 25. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 10 hós. Ilyen rangatózást akkor látok nála amikor elalszik és hirtelen felébred. Akkor néz mereven és rangatózik, ez nem tart sokáig a leghosszabb fél perc volt. Régebben mikor felébredt rögtön kiugrott az ölemböl és rohant, nem tudtam átölelni csak, ha aludt. Kb 1 hónapja kezdett el bújni. Előtte is próbáltam vele beszélni, de ment mint a világtalan vissza sem nézett.

Most, ha felébred oda bújik, kéredzkedik, átölel.

Lehet a tiéd is most indult el, minden új és menni kell. A rántást is ennek tulajdonítom, h sok az inger.

Szerintem légy türelmes, ha sok szeretetet kap és jó példát lát biztos átalakul.

2012. jan. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy Ő 37. héten született császáral.
2012. jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!A védőnővel is beszéltem ,azt mondta ez normális,van néhány babánál ilyen korszak:)
2012. jan. 27. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!