Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártatok 16hónapos gyermekeite...

Jártatok 16hónapos gyermekeitekkel zenebölcsiben? Az én kislányom más, vagy másnak is viselkedik igy a gyermeke?

Figyelt kérdés
Kislányom egyke,első gyermek.Nagyon szeret társaságban lenni,gondoltam kipróbáljuk a zenebölcsit,had mozduljunk ki itthonról és érezze jól magát!Már az első alkalommal feltűnt,hogy a 20-25fős csoportban csak az én kislányom rohan oda minden gyermekhez és kezd barátkozni velük,megsimogatja őket,de a többi 20 csak elhúzodkozik Tőle.Rögtön az éneklő,tapsoló Dadushoz rohan én ott állok egyedül,kislányom remekül érzi magát,ám a minap észre vettem,hogy a Dadus huzza a száját,hogy kislányom megint hozzá rohan,a többi gyerek meg az Édesanyjával megy körbe-körbe.Rosszul esett,pedig csak egy fintor volt.Normális ez,hogy egy ekkora csoportban csak az én gyermekem viselkedik ilyen közvetlenül?Érezzem e-miatt rosszul magam?Vagy ez teljesen normális?Gyereke válogatja?
2010. nov. 24. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Egy dadus meg ne fintorogjon egy gyerekre, mert utána már nekem nem lenne kedvem hozzá menni többet... Ha a lánykád ilyen közvetlen, az csak jó. És bizony vannak gyerekek akik nem úgy működnek, mint az átlag :-) Én nap mint nap küzdök az enyémmel, aki nemcsak közvetlen, hanem nem is fogad szót nekünk semmiben, megy amerre akar. :-) Sztem ne érezd magad rosszul emiatt!
2010. nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 fotucsok ***** válasza:
Hát egy ilyen fintorgó dadus inkább ne is foglalkozzon gyerekekkel!!! Ez milyen dolog? Egyébként lehet, hogy a többi gyerek már nem először van ott, és ismeri, hogy hogy mennek a dolgok. Lehet, hogy elsőre ők is ismerkedtek a helyzettel. Egyébként én is elvittem hasonló helyre a kisfiam (18 hó) és el is döntöttem, hogy inkább játszóbölcsibe járunk, ahol azzal játszik amivel akar, addig ameddig akar, és nem kötelező jelleggel körbe-körbe kell járni, majd beülni anya ölébe és ott lovagolni, csipcsipcsókázni, ha van kedve ha nincs stb. Otthon mondókázok én neki eleget úgy, hogy már tudja is őket és ha elkezdem folytatja. Szóval szerintem nyugi. Vidd olyan helyre, ahol szabadabb program van.
2010. nov. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj de jó, hogy a kislányod ilyen barátkozós:) Sajnos kifogott 20 nem barátkozósat + egy undok dadust. Én olyan vagyok, hogy egy ilyen fintor után látni sem bírnám azt a nőt. Keresnék barátkozósabb babákat-anyukákat, nem feltétlenül zenés foglalkozáson:) Hajrá!!
2010. nov. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát milyen lelkületű az a nő/ember, aki egy mosolygó kisgyerek láttán fintorog?! Pedagógus vagyok, és ezt nem lehet megunni: ha egy kicsi közeledik/ragaszkodik, az mindig megható. Figyeld meg, lehet nem is a kislánynak szólt az a fintor! De ha meggyőződsz róla, hogy igen...én is továbbállnék a lányommal, de előtte még megkérdezném, hogy jól láttam, és mi az oka, s elmondanám a véleményem.
2010. nov. 25. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Én is ugy gondolom,hogy kislányom nagyon barátkozós és e miatt pont nem kellene roszzul éreznem magam,hiszen csak az számit,hogy Ő jól érezze magát.Köszönöm a pedagogus válaszát,el fogok ujra menni a foglalkoztatásra,ha még egy fintort látok,megkérdezem,hogy mi a problémája...
2010. nov. 26. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!