Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tippet anyukák? Kiságyból,...

Tippet anyukák? Kiságyból, leesésgátlós ágyba való átszokatás hogyan történt nálatok? Nem akart alvás helyett játszani?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem, de azóta (14 hós kora óta, most 3 éves) ha ki akar jönni kijön. És ki akar. Éjjel is.

A kicsi lány (16 hós) ha bírja vagy kétéves koráig a rácsosba marad.

2012. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban szerette, így egyik napról a másikra átállt. Kevesebbszer ébred fel éjszaka, ő is és én is kipihentebb vagyok azóta. Nagy előny, hogy oda tudok feküdni mellé pl. altatáskor, vagy ha éjszaka felébred (mert azért még van ilyen...)
2012. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, most 27 hónapos, másfél évesen váltottunk nagy ágyra.
2012. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok,de kedves utolsó nem akart játszani,csak lefektetted,mese és alvás volt,vagy bent maradtál míg el nem aludt???Nekem nagyon elevenek és félek hogy egyik húzza majd a másikat ,hisz most is úgy van:))
2012. jan. 25. 16:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy alakult, hogy mikor fekvés van, melléfekszem, mesélek neki, aztán míg el nem alszik, mellette vagyok. Néha tettetnem kell, hogy alszom, így aztán ő is el szokott aludni hamar. Néha próbálkozott, hogy lemászik játszani, de ráparancsoltam és tudja már, hogy az ágy az alvás színtere. Nem tudom, nálatok hogy van az altatás, főleg, hogy két gyermek van. Az biztos, hogy kell egy kis idő, míg átállnak arra, hogy nem szabad kimászkálni.
2012. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál,nálunk fürdés utána egy kis játék közben megisszák a tejcsit és be a kiságyban majd mi kjövünk és fél óra múlva alvás van,de iszonyú eleven gyerekek és félek hogy egyik viszi majd a másikat a rosszba és kínszenvedés lesz az átszokatás:(
2012. jan. 26. 20:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, egyszer úgyis el kell kezdeni, és lehet, hogy jobb előbb.. :)
2012. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet...:))
2012. jan. 27. 20:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Az en lanyom kb 3 hete alszik leesesgatlos agyban. Persze, probalt benne jatszani, de nem hagytam es amugy is csak akkor megy be az agyba, ha alvas van. Egyedul meg nem alszik el, de en melle ulok, eneklek es simogatom es legtobbszor igy alszik el. Neha melle fekszem, de az nekem nem jo, mert szinte mindig bealszom en is-:))) Ha enekles es simogatas nem eleg, akkor neha kimaszik az olembe, odabujik es simogatom tovabb, aztan visszamaszik az agyba es 1-2 simi es mar alszik is. Van, mikor 1 orat is elszenvedunk, mire elalszik, de neha 20 perc mulva mar alszik. Nagy ritkan kijovok a szobajabol, aminek persze siras a vege, de ha faradt, akkor sir egy kicsit, ami nem veszes es egyszercsak a nagy csond, mert elaludt. Ha nagyon sir, akkor persze visszamegyek megnyugtatni, aztan legtobbszor megint simogatassal altatom el. En atszoktatas elott mar napokkal mondtam neki, hogy lesz uj agya, ami csak az ove es az jo nagy lesz, abban kenyelmesen fog tudni aludni es igy felkeszitettem a valtasra.
2012. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál!:)
2012. jan. 30. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!