Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt Anyukák! Nektek...

Tapasztalt Anyukák! Nektek mennyit alszik éjjel a pár hónapos babátok? Nekem 3 hós és este 10-től reggel 8-ig alszik. Ez jó? Vagy sok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 23:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

3 honaposan mar nem gond, ha ennyi ideig egyhuzamban alszik.

(Ez meg azert nem jelenti azt, hogy mindig ilyen jo marad az alvokaja. Sajnos tapasztalatbol tudom.)

2012. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hogy jó, tökéletes :D

Tudod hányan irigyek ránk éjszakát végig alható anyukákra :D :D

Kislányom 6 hetesen "elfelejtett" felkelni hajnali 3-kor enni!

6-kor nézem az órát hogy MI VAN?????

Ki etette meg a gyereket?? (tápszeres)

Kisasszony meg mosolyogva aludt :D

Mondanom sem kell de első babás anyukaként rendesen paráztam hogy le fog fogyni stb!

Ő este 8-tól reggel 8-ig alszik, viszont már 6 hónapos!

3 hónaposan még 6kor kelt de vissza is aludt :)

Szóval gratula az ilyen babóhoz :)

2012. jan. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes,más anyuka a fél életét adná egy ilyen jó alvó gyerekért,az enyém is jó alvó és sok irigyesem akadt,de tapasztalat,majd a fogzáskoz nem lesznek ilyen nyugodtak az éjszakák,de kibirható,semmi nem tart mig a világ s két nap.
2012. jan. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
De jóóó nektek!!!!Mit nem adnék azért ha az én lányom is végig(10-reggel 6-ig)aludná az éjszakát...nekem egyelőre ez csak álom:-)))))
2012. jan. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaz az én babám nem pár hónapos,mert már 16 hónapos,de három hetes korától átaluszza az éjjeleket,akkoriba méghajanli 5 körül kérte a kaját aztán visszaaludt,utána már egyre késöb kellt fel,mostanra már képes egyhuzamba 12 órákat aludni,kivétel ha jön a fogica,mert akor,fel fel kel nyöszörögni,de semmi több.Ja és délbe még alszik simán 2 órácskát.Annak csak örülj,hogy jó alvó,attól csak szépen fejlődik és nyugodtabb ő is és te is kiegyensulyozottabb mami lehetsz.
2012. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ennek a kérdésnek nagyon dicsekvés "szaga" van...
2012. jan. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy ilyen jó az alvókája! Teljesen jól alszik éjjel. Az enyém is pont ilyen. Ő is ugyanígy alszik 3 hós kora óta. Most 6 hós. Remélem így is marad! :)

[link]

2012. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, és kívánom, hogy maradjatok így!!! Sajnos nekem csak 6 hetes korától 5 hónapos koráig csinálta azt, hogy este 8-tól reggel 6-ig aludt. Azóta is szenvedünk, pedig már 10 hónapos...
2012. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, és szerencsés vagy hidd el! Sokan mit nem adnának, ha csak este 10től reggel 5ig aludna egyben. Kislányom 3 hónapos kora óta alussza végig az éjszakát, én 8kor teszem le, eleinte fél6 kor kelt, aztán most már 7körül ébred fel, most fél éves. De nagyon sok minden meg fogja zavarni majd a baba alvását, bár ez se biztos, nekünk most a fogacskák jönnek, és nehezebben alszik el.
2012. febr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Disi ***** válasza:
Az én babóm is ilyen volt 4 és fél hós koráig. Ahogy beindult a mozgásfejlődés elkezdett éjjel is enni. Örülj neki amíg így van, hátha így is marad :)))
2012. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!