Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire jó az, ha a szülők a pár...

Mire jó az, ha a szülők a pár hónapos csecsemőjüket "szenvedtetik" egy zajos lakodalomban?

Figyelt kérdés

Láttam ilyen esetet. A baba kínjában sírt, bóklászott, félájultan aludt, szóval szenvedett.

Csak rázták és táncoltak vele, de még éjjel 3-kor sem mentek haza.

Mire jó ez?


2009. ápr. 19. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Uramisten!! Vannak ilyen szulok?? Hogy mire jo ez,azt en is megkerdeznem tolluk.
2009. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
12 év alatti gyerek nem való esküvőre.
2009. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
aki lepontozott annak üzenem: vigyed csak a tiéidet!
2009. ápr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Háát mi most megyünk majd féléves babánkkal, de csak vacsizni maradunk, de lehet hogy azt sem. Már bánjuk hogy nem mondtuk le, de nagyon hívtak. És ott lesz egy másik féléves baba is, azért is visszük, de ők biztos tovább maradnak. Eszem ágában nem lett volna elmeni, de azt hittem hogy 6 hós baba már nem kifogás a távollétre. Szóval megyünk, de nem maradunk táncikálni, csak max 9 -ig az is ciki gáz?
2009. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
21.41-esnek!Az attól függ szerintem hogy milyen a babád napirendje,mikor fürdeted,altatod ha otthon vagytok.Nálunk ez nem férne bele,mert nyolckor már alvás van.Szerintem nem érdemes a baba megszokott rendjét borítani semmi miatt,főleg hogy még ilyen picike.Én bizti lemondanám,vagy ha már megígértétek,csak egy órácskát maradnék.
2009. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért érdekes kérdés. A lányunkat fél évesen vittük esküvőre, vacsora után, fürdetésre már otthon voltunk. Nem akartuk megzavarni a napi rutint.

DE! Emlékszek rá, hogy gyerekkorunkban szüleink sokkal több esküvőre jártak, mint mi most és bizony mindegyiken ott voltunk. Hajnalban mi is dőltünk egyik helyről a másikra, takargattak minket öltönnyel ezzel azzal.

CSak azt akartam kihozni az egészből, hogy akkor ez a világ legtermészetesebb dolga volt.

Nem vetem meg azt, aki így tesz, de azért én inkább egyelőre a gyerek érdekeit, igényeit a magamé elé helyezem.

2009. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
mi is fél évesen voltunk. Megettem a vacsim felét, haza vittem, fürcsi, szopi, alvás. A keresztszülők vigyáztak rá, én óránként rájuk csörögtem. Egész éjszaka fel sem ébredt, mi meg jól éreztük magunkat. Természetesen semmiféleképp nem maradtunk volna Vele, ha a keresztszülők nem tudtak volna segíteni.
2009. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szerintem az teljesen rendben van, ha a vacsorán maradtok. De itt már közel sem vacsoraidő volt!

A gyereket ölből-ölbe adták a szülők egymásnak, meg a nagyszülőknek. Hol egyik, hol másik vitte a táncolók közé összerázni újra és újra a kis 5-6 hónapos csecsemőt. Én már sajnáltam a kicsit.

Miért nem tud az effajta buta szülő lemondani a saját szórakozásáról a gyereke érdekében? Vagy oldaná meg a felügyeletét, ha mégis elmenne vhova és eddig maradniis akar, nem?

2009. ápr. 19. 21:58
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
A kérdező által leirt esetben annak a babának a vele való bánásmód az esküvőn a "természetes", a világról és az emberekről ilyen ismereteket szerez. Ő is igy fog majd a sajátjával. Egyébként hogyan bánnak vele? Más téren is ennyire ismerik a szükségleteit? Ha igen, akkor a gyermekvédelemnek kellene tanitani a szülőket, ha együttműkődőek.
2009. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
én emlékszem jót aludt a babakocsiba a kisgyerekem jó nem csecsemö korban!
2009. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!