Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A málnás, erdei gyümölcsös,...

A málnás, erdei gyümölcsös, csokis tejpép bevált valakinek? A banános tejpépnek tényleg van banános íze?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2012. jan. 25. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem a tényleges kérdésre válaszolok, de szerintem jobban jársz, ha a sima tejpépbe keversz reszelt almát vagy összetört banánt, így nem csak az íze lesz olyan, de ténylegesen kap gyümölcsöt.
2012. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk egyedül a vaníliás vált be, a többinek nagyon rossz szaga, és íze is volt. Ahogy pedig előttem is írták, rendes gyümölccsel ízesítettem.
2012. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kislányom a csokisat eszi, ízlik neki. A banánosat is ette. Mindig a milupát vesszük, szerintem annak van a legjobb állaga. És gyümölcsöt is kap minden nap egyszer, de nem a tejpépben hanem külön.
2012. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A banános nagyon finom! Egyszer hagyott egy keveset a lányom és megettem :)))
2012. jan. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 27. 11:26
 6/7 A kérdező kommentje:
én a sztracsatellásat szoktam megenni :)
2012. jan. 27. 11:26
 7/7 anonim ***** válasza:
nekünk most barackos van,és ha hagy a babám én is megeszem. fincsi!
2012. febr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!