Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire egészségtelen egy...

Mennyire egészségtelen egy közel 11 hónapos babának a GYÜMÖLCSÖS Danone joghurt?

Figyelt kérdés

Rosszevő baba. Alig eszik, súlya is áll jóideje. Natúr joghurtot nem szereti gyümölccsel sem. Talán az állaga a baj, nem tudom.

Megkínáltam meggyes danone-al és megette szinte az egész dobozzal. Ált. 80-gr-okat eszik, azaz örültem, hogy sokat is evett belőle.

Szerintetek nagyon káros ez a fajta joghurt ekkora babának?

Nem tejérzékenységgel kapcsolatban kérdezem, hanem a hozzáadott anyagok miatt


Köszi


2012. jan. 16. 08:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11 hónaposan már majdnem minden ételt kellene neki enni. A Joghurt egészséges,de kevés egy ekkora babának.
2012. jan. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én nem adtam ilyeneket. Még 3 évesemnek is inkább készítek valamit magam. Guargumi, mindenféle tartósító szar van benne.
2012. jan. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Bébiételeket sokfélét eszik, de keveset. Inkább szopik......

Fél foga van csak. Kiflicsücsköt, sajtot, kekszet, banánt kap, de alig eszi. Próbálkozom.

Csak nem tartom nagyon egészségesnek a sok hozzáadott adalék miatt. De úgy látom, hogy szereti ezt a fajtát.

2012. jan. 16. 08:14
 4/23 A kérdező kommentje:

Tudsz olyat ajánlani, aminek az állaga pont olyan lesz, mint ez a gyümölcsös? Nem jó a darabos, nem jó a sűrű:((((


Kaukázusi kefir sem a legjobb választás, ugye? Azt is ette volna, de nem mertem adni neki sokat.

2012. jan. 16. 08:15
 5/23 A kérdező kommentje:
És a bébi desszert sem ízlik neki, ami direkt babáknak készül.
2012. jan. 16. 08:16
 6/23 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle,add ha ezt eszi.Van aki 8 honapos kortol adja,sőt olyan is aki 5 től(Amivel én mondjuk nem értek egyet) de az ő gyereküknek sincs semmi baja.
2012. jan. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Hú a bébi desszertek szerintem még rosszabbak, azokban is egy halom cukor.

Ezek a joghurtok is tele vannak cukorral, nem is más csak cukros keverék.


Kérdés mi neked a súlya áll? Nekem a lányom mindig nagysúlyú volt, de 9 hósan 9,2 kiló volt, most 15 hósan 9,8 kilós. vagy is egyszerüen elötte már annyit hízott hogy most szépen lassan egy átlagos gyereknek a súlya.


A gyümölcsöket nekem sem ette egy darabig, de minden nap próbáltam, amit megevett a hipp 4 hósaknak való gyümölcösket, ebben nincs hozzá adott cukor és tiszta püré. majd egyszer elkezdett harapni. enyémnek is 11 hósan jött a foga.

2012. jan. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Az enyém is 11 hónapos. Én Zott Szívecske meggyes, vagy s.barackos, illetve Cserpes meggyes, vagy s.barackost szoktam adni neki. Imádja, én meg imádom, hogy imádja! Szerintem csak annyira káros neki amennyire neked. Ha belegondolok, hogy amikor kimegyünk sétálni a levegőből mennyi káros anyag kerül a kis szervezetébe, akkor a joghurt nem a legnagyobb ellenség :)
2012. jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

4250gr-al született.

Karácsonykor már 8300gr vol, most márcsak 8100gr.

Gyerekorvos kivár, 1 éves korig, utána akar vizsgálatokat.


8hós korától sétálgat bútorok mellett, mászik egész nap, meg sem áll. Nem hiperaktív, de nem áll meg. enni nem szeret, de nem azért, mert nem ér rá, hanem, mert nem ízlik neki semmi.

Kecskeméti, Hipp, Univer, saját kaja, natúr gyümölcsök, semmi. Pár falat és kész.

Folyton szopna, de már nem lakik vele jól.

Inni is most kezdett el minimálisan vizet. Eddig azt sem fogadta el.

Van egy 3 évesem, vele nem volt ilyen gond.

2012. jan. 16. 08:43
 10/23 A kérdező kommentje:
Naponta, kétnaponta kakil.
2012. jan. 16. 08:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!