Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit eszik tízóraira, uzsonnára...

Mit eszik tízóraira, uzsonnára 11 hós babád?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Tízórait nem eszik, uzsonnára általában 100 grammos babajoghurtot vagy babadesszertet kap (Nestlé vagy Humana). Néha natúr joghurtot gyümivel és bele egy kis darált keksz. De ezt ritkán, mert ez a reggelije, csak gabonapéppel.
2012. jan. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tízóraira gyűmölcsöt kekszel, túróval. Uzsonnát nem eszik.
2012. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tizorait nem eszik. Uzsonnara friss (nem uveges) natur joghurt magaban vagy gyumolcsot keverek bele, vagy desszertet (friss gyumolcs vagy hipp).
2012. jan. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tízórait nem eszik, mert 9 körül ébred reggel, és akkor reggelizik. Uzsonna joghurt kiflivel, vagy valamilyen megkent kenyér falatkák. Bár ez neki már szinte vacsora, mert 5-6 óra körül történik, és este már csak tápszert kap.
2012. jan. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az nem baj szerintetek, hogy mindig szinte ugyanazt eszi tízóraira? Nálunk vagy túró gyümivel, vagy natúr joghurt gyümivel. Nem tudom mit lehetne még adni neki. Uzsira is van, hogy gyümit eszik. Nagyon ritkán főzelék, vagy mostanában bejött a kenyérke valamilyen feltéttel.
2012. jan. 26. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy ha kis változtatás van időnként, az már bőven elég a kisfiamnak. Ők nem igénylik annyira a változatosságot még, inkább ragaszkodnak a kedvenceikhez, és mi igyekszünk azon, hogy minél többféle tápanyaghoz, vitaminhoz jusson a szervezetük.

Szóval a fiam a gyümölcs joghurtot ki nem hagyná egy nap sem, ha rajta múlna, most már 1 éves múlt, így ehet Aktiviát is. Emellé adok kenyeret csirke vagy pulykamell sonkával, vagy reszelt sajttal. Ha nem eszik joghurtot, akkor pl házi barack lekvárt kap a kenyérhez, azt is nagyon szereti. Aztán ott a gyümölcs, szóval lehet variálni, kombinálni a dolgokat! Ja, és nálunk az új kedvenc a Győri édes kismackó, és a túró rudi desszertnek.:)

2012. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mostanában uzsonnára próbálgatjuk a kakaós és túrós csigát. Már egész szép mennyiségeket eszik. Ma pl. kakaós csiga volt natúr joghurttal, hogy jobban csússzon. :)
2012. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!