Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az oszibarackot hogy adjam a...

Az oszibarackot hogy adjam a 4 hos babamnak? Csak a levet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha gondolod add csak a levét.Bár én csak az almánál csináltam igy, utána már mindent normálisan egyben(mármint a levével együtt) adtam neki.
2009. máj. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
4 hónaposnak? Sehogy. Az őszibarackot csak 1 éves kor körül szabad, mert szinte elkerülhetetlen, hogy az apró szőrök kicsapják. Egyébként is a hozzátáplálással még 2 hónapot várni kellene, ha tápszeres, akkor is.
2009. máj. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Szia!Mi is 4 hónaposak múltunk.Barackot üvegeset adok neki almával.Szerintem jobb is az mert a bolti még nem az igazi.Szereti nagyon és szerintem se kell 6 hónapos koráig húzni.Na meg talán nem is ez volt a kérdésed...
2009. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
4 hónaposan lehet már őszibarack levet adni, tegnap mondta nekünk is a védőnő!!!
2009. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván megpucolva gondolta a kedves anyuka az őszibarackot. Nem kell a hozzátáplálással várni, nyugodtan adhatod neki. Turmixold össze jó alaposan, és próbáld meg, hogy megeszi-e úgy. Ha nem, akkor várjál még vele egy kicsit. Vagy szűrd le, és akkor a levével próbálkozz tovább.
2009. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Az utolsónak.Egyrészt nyilván nem úgy adja a babának a barackot hogy héjjastól leturmixolja, egyértelmű hogy meg kell hámozni sőőőt meg is kell mosni.

És a tápszeres babáknál 4-5 hónaposan el lehet kezdeni a hozzátáplálást, és amúgy ezt mindenki maga dönti el orvosi javaslatra...Vagy te esetleg nem adtál a gyerekednek üveges barackot ami 4 hós kortól adható????

2009. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 4 hónaposan kora körül már adtam, de először csak egy kis levet, aztán másnap már egy kis gyümit is.

Az összes táblázatban 4-6 hónapos kor körül írják az őszibarackot, a sárga barackot később.

2009. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, amugy igen sajnos tapszresek vagyunk mar 2 honapja
2009. máj. 29. 09:44
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Mi is tápszeresek vagyunk 2 hetes kora óta. Most 2 hónapos, de én már 4 hetsen adtam neki baracklét inni, mert nagyon kemény volt a széklete és az orvos tanácsolta, hogy próbáljuk ki, hátha a rostok segítenek. Be is vált. 6 hetesen már adtam neki üveges barackot, sütőtököt, reszelt almát, nincs semmi baja tőle és imádja. Ja még annyit, hogy az EU szabvány miatt írják rá az üvegre, hogy 4 hónapos kortól, 10 éve, mikor a keresztlányom született, ugyan ezekre a kajákra 2 hónapos kor volt írva, ami most 6 hós, akkor 4 hós volt, stb....
2009. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10%
Majd néztek pár év múlva, amikor beteg lesz a gyereketek. De remélem akkor majd saját zsebből fizetitek a gyógykezelést, nem a TB-től várjátok. Meg azt is remélem, hogy tükörbe bírtok majd nézni, anélkül, hogy szemen köpnétek saját magatokat.
2009. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!