Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aventes mikrós sterilizálóba...

Aventes mikrós sterilizálóba ha kifőzöm az üvegeket és nem nyitom ki, akkor 24 óráig steril? És ha kinyitom, kiveszek belőle és visszazárom, akkor steril marad még? Vagy amúgy ki kell engedni a gőzt belőle.

Figyelt kérdés
Kicsit zavaró, hogy rajta marad a kicsapódott gőz.
2012. jan. 25. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg addig steril, amíg nem nyitod ki. Szerintem nem kell túlaggódni a steril kérdést. Én ha kivettem belőle valamit, visszacsuktam és kész.
2012. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos én is lehiggadok majd :-)
2012. jan. 25. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy:-) Én is úgy csináltam mint az első válaszoló.
2012. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én mindig kivettem egyből, egy tiszta konyharuhára állítottam őket míg megszáradtak, majd betettem egy műanyag dobozba a dolgokat.

Soha nem volt semmi baja a lányomnak:)

Amúgy ezen a kérdésen én is elgondolkodtam anno, de nem találtam tökéletes megoldást, így inkább lazítottam és úgy vettem, hogy fél nap alatt a száraz üvegben nem fog annyi baci termelődni ami árthat a babának.

2012. jan. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!