Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek létezik az, hogy...

Szerintetek létezik az, hogy egy 2 éves kislány megérzi hogy útban a kistesó?

Figyelt kérdés

férjemmel babaprojekten vagyunk, február elejére nem várom, semmi tünetem nincs egyenlőre..de szerintem nem vagyok terhes.

A LÉNYEG :

tegnap este játszottunk a gyerkőccel, de én közbe ráfeküdtem az ágyra

egyszer csak odamászott hozzám és felhajtotta a pólómat és elkezdte simogatni a hasam és mondta hogy : -hejte

és meg is puszilta


csak lestünk apával miért csinálta ezt,.

ezelőtt soha és azóta se..

teljesen meglepődtem..

miért csinálhatta? nem kötöttük az orrára hogy kistesót készülünk alkotni :)


akkor meg miért csinálta ezt?


2012. jan. 25. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
én már hallottam olyat hogy megérezte a nagyobb.
2012. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

én is hallottam azért kérdeztem

de hogy ennek van vmi alapja?..

beigazolódhat?

tényleg elcsodálkoztam !

2012. jan. 25. 21:42
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Lehet. Lányom is megérezte, pedig csak 14 hós volt. :-)
2012. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
A rokonságban is megérezte a nagytesó. A szülők nekünk még nem akarták elmondani, ezért a kicsinek sem szóltak (3 éves volt) de pont ott voltunk, mikor odament az anyja hasához, és azt mondta, ott a tesó (2. hónapban volt az anyuka). Ők is vörösödtek, mi is csodálkoztunk, de csak jóval később mondták el, akkor még a gyerekre pirítottak rá, hogy beszél össze-vissza...
2012. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Biztos, hogy megérzi.

Az én alig 11 hónaposom is megérezte a kistesót, mikor még nem is tudtunk róla.

Ő sokkal anyásabb lett és állandóan szopni akart, bontotta ki a pólómat, pedig már sajnos régóta nem tudtam szoptatni.

Pár hétre rá ki is derült, hogy babánk lesz!

Azóta is simogatja, puszilgatja a pocakomat a kisfiam, és tudja hol lakik a hugi!

A "nagyobb" nálunk most 15 hónapos, a pocakbébink pedig 21 hetes.

2012. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

11 hónapos a kisfiam, pár napja tudom, hogy lesz kistesója. Azóta a babámmal nem lehet bírni, folyamatosan ordít, nyávog, hisztizik, nem akar egyedül lenni egy percre sem, tol el magától, majd pillanatokon belül csimpaszkodik rám.


A gyerekek máshogy működnek mint mi, tuti érzik.

2012. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Igen megérzik,ebben biztos vagyok.

A barátnőm kislány a a régóta babára váró keresztanyjával közölte,h baba van a hasában:DDD gondolhatjátok :) és bizony ott is volt és ők még nem tudták:D

A kersztfiam 3 éves,aki egy kis ugribugri bohóc..mikor terhes voltam,állandóan odajött hozzám megölelt és megpuszilt..olyan gyengédséggel,hogy mindog elbőgtem magam..azelőtt úgy kellett neki könyörögni egy pusziért:)

2012. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

De jó volt ezeket olvasni! :)

Majd megírhatnád, hogy jól érezte-e a ksilányod! Bízzunk benne! :)

2012. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

13 hónapos volt a kislányom decemberben. Ezerrel dolgoztunk a babaprojekten,mindig is bújós volt, de nálunk is hasonló votl a szitu. Ültem a földön jött oda felhúzta apólóm és puszilgatta a hasam. Csak néztünk nagyokat. Én akkor már sejtettem, 4 nap múlva + lett a teszt:):)


És utána nálunk is elő jött ez a hisztis, állandóan nyügös korszak,de szerencsére kb egy hétig tartott, nagyon kimerítő volt:(

2012. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom 20 hónapos, 6 hetes terhes vagyok, kb. 2 hete nem leht vele bírni, hisztizik, semmi sem jó neki. A másik véglet, hogy napjába 200x elmondja, hogy anya-anya és állandóan puszilghat. Nem tudom, hogy a kistesó miatt van-e vagy amúhy most ilyen lenne.
2012. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!