Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Festés ilyenkor, kisbabával?

Festés ilyenkor, kisbabával?

Figyelt kérdés
Ki kellene festeni a nappalit,ocsmány.De itt egy 7hónapos baba.Nem tudom neki merjünk e vágni.Volt már valaki így?Meg lehet oldani valahogy.
2012. jan. 26. 05:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Tele lesz az egész lakás festékszaggal!Hiába zárod be az ajtót,mindenhova bemegy.Hideg van ahhoz, hogy alaposan szellőztetni lehessen. A babáknak nem tesz jót.
2012. jan. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha lehet a babát vigyétek el egy két napra nagyszülőhöz,keresztszülőhöz. De ha tavaszig vártok vele,ami szellőztetés miatt ugye jobb,szerintem akkor is jobb lenne a babót "lepasszolni" addig.
2012. jan. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a nagy baj, hogy nem tudunk tavaszig várni...az lesz hogy nappalra elviszem a nagymamához, remélem el tudja vállalni. Estére pedig hazahozom, addig pedig szellőztetek amennyit csak lehet.
2012. jan. 26. 11:22
 4/8 anonim ***** válasza:
A szellőztetés mellett nagyon fontos az is, hogy rendesen megszáradjon a festék. Háát, ilyen időben én nem kezdenék hozzá.
2012. jan. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Muszáj. Remélem 2-3 nap alatt elillan a büdös festék szag. Ma azt mondta egy szaki, ha vízalapú festékkel festünk az kevébé büdös. Büdi az is, de mégsem annyira. Ezzel vigasztalom magam. Sajnos, ezt a festést most kell megcsinálnunk:-/
2012. jan. 26. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Az oké, hogy leviszed a gyerkőcöt a nagyihoz,de nem tudna vagy tudnátok egy éjszakát ott aludni? Mert oké kora reggel nekiláttok, kifestetek,kitakarítasz,egész nap szellőztetsz,akkor meg estére jól lehűl az egész lakás,a falak, tök hideg lesz.

2012. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:-)

Na pont ezen agyaltam. De azt hiszem így lesz a leglogikusabb, hogy ott fogunk aludni. Legalább 1 éjjelt. Aranyos vagy, hogy ezzel foglalkozol, köszi az ötletet:-)

2012. jan. 26. 17:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Van ám bababarát falfesték is (most találtam), ami alig drágább attól mint amilyen fajtát mi választottunk, viszont az a bibi, hogy kb. szín van belőle. Az egyik a rózsaszín, a másik a kék, amik alapból kilőve. Tehát maradt 4..pasztell szín. Azt hiszem elég erős kompromiszumot kell kötnünk színügyileg, ha ezt szeretnénk használni.
2012. jan. 27. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!