Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babás anyukák?

Hasfájós babás anyukák?

Figyelt kérdés
Miért estére,éjjelre fáj a hasa?Mitől fáj ha nem eszem semmi olyat?Mivel tudod megvigasztalni a babád?Lehet,hogy órákon keresztül se nyugszik meg? Mit adjak hasfájásra 4 hetesnek?
2012. jan. 26. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

infacol,

sam simplex,

gyógyszertári görcsoldó,

babamosolytea

magnesium phosphoricum Schüler só

homos szerek.  Homeopátiás golyókat is használtunk hasfájásra. Kevés vízbe feloldva étkezés előtt 1/2 órával megittam.

 Lycopodium clavatum 9 ch 3x5 golyó

 Chamomilla vulgaris 15 cg 3x5 golyó

 Colocynthis 15 ch 1x5 golyó este.


Ezeket mind kipróbáltuk, a két gyereknél talán a 2.- nál a scleszersó hatott. meg a sab simplex


a tejtermék, és a csoki is okozhat

iszol szoptatos teát?

kitartás

2012. jan. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért este, de az enyém is este 7-8-tól éjfél-1-ig sír.

Nem tudom mitől fáj, van aki szerint nem termelődik elég emésztőenzim, van aki szerint fejletlen az idegrendszer, a lényeg hogy kinövi.

Cumival, kézben tartással tudom megvigasztalni, van, hogy semmivel.

Kipróbálhatsz sok mindent, nekünk semmi nem vált be, pedig póbáltuk: infacol, espumisan, gripe water, papaverines keverék, BioGaia cseppek

Ami segít az a szélcső.

2012. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szopis teát nem iszok,a tejtermékeket is elhagytam,csokit sem eszek.:-( Infacolt próbálom már 2 napja.
2012. jan. 26. 12:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez sajnos élettani dolog, a 3. hónap végére el fog múlni. Vannak babák, akik hajlamosabbak rá, nálunk mind a kettő sajnos. Ami nekünk bevált, az az Infacol. De ha 3-4 napig nem látsz változást, fel ne add, mert annyi idő kell, mire egyáltalán elkezd hatni, folyamatosan add, nem csak este. A másik a torna és a pocimasszázs. Ahogy jobban fog tudni mozogni, el fog múlni, de az sajnos még nem most lesz. Alkaron fektetve a hasára próbálhatod ringatni. A gyerekorvos nekünk 1/2 tabletta Mg-Phosphoricumot 1 kanál vízben feloldva javasolt esti etetés előtt, ez is jó volt. Kitartás, el fog múlni!
2012. jan. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az első 2 hónapot gyakorlatilag végigordította. Nem csak este, napközben is, de az éjszakák azok egyszerűen brutálisak voltak! Senkinek nem kívánom. Próbáltunk espumisan-t, homeós bogyókat, meleg cseresznye magos párnát, édeskömény teát ettől mégjobban üvöltött, gripe water-t, egyik se csinált semmit. Később ajánlották a biogaia cseppeket meg az infacolt. Na ezektől nem fáj a pocak. De már 4 hónapos lesz. Az első 3 hónapot sajnos mindenki végig szenvedi. Megszüntetni nem tudod neki, de enyhít
2012. jan. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az infacolnak még kevés a két nap, kell pár nap mire kiderül hogy elkezd-e hatni. Jól rázd fel, különben nem jut be a hatóanyag!Minden kaja előtt adj neki, és az adagot is emelheted. Az enyém mondjuk utálta az ízét, állandóan vigyázni kellett mert a felét magáraköpte, úgy meg kevés neki az adag.
2012. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi az infacolt használtuk, de fontos betartani a tájékoztatóban vagy a honlapon leírtakat, mert különben lehetséges, hogy nem használ. Én is az elején erre nem figyeltem oda, nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget pl. nem ráztam fel eléggé az üveget. és hát nem is hatott rendesen. De aztán átolvastam a helyes használatról szóló tájékoztatót és utána 3 nap múlva hatott . [link]
2012. ápr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!