Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kíméletes ciciről való leszokt...

Kíméletes ciciről való leszoktatás? 11 hós, és még éjszaka szopizik 1-2x, erről szeretném leszoktatni. Teát, vizet elfogadja, de felébred és nehezen alszik vissza. Sírni nem hagyom! Az aludj jól. Nem jön be.

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd leszoktatni?
2010. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazából nem zavar, de már szeretnék aludni:). DE majd leszokik magától ha nem megy másképp.
2010. jan. 21. 20:37
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem hagyod sírni,akkor soha nem fog éjjel aludni.11 hósan már nem kell neki szopizni éjszaka.Adj neki este rendes,laktató vacsorát,éjjel teát vagy vizet,és hagyd az ágyában,ne vedd fel,ha sír,akkor pár nap,vagy egy hét után aludni fog.Nem lesz semmi baja a lelkének a sírástól.

De ha felveszed,akkor nem lesznek még nagyon sokáig nyugodt éjszakáid.

2010. jan. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a mai napig nem tudtam leszokni róla. Pedig már 23 vagyok. :D
2010. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is gondolkodtam ezen, sokan mondták, hogy 1 éves kora után ez magától megoldódik. Végül hagytam és tényleg úgy volt. A 12-13 hónap között magától elkezdte végig aludni az éjszakát és azóta is nagyon jó alvó. Ja és még annyit, hogy egyáltalán nem volt okozati viszonyban az éjjel 2 szopi azzal, hogy mennyit evett. Ha extrán kitömtem akkor is szopizott.
2010. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi első. Akkor várunk, hagy szopizzon még. Egyébként mi is vacsizunk rendesen.
2010. jan. 21. 21:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Minden ellenkező híreszteléssel ellentétben,valóban leszoknak róla.:)4 gyerekem van,addig szopiztak éjjel amíg ébredtek,aztán egyszer csak elkezdték átaludni az éjszakát.Azóta se kelnek,inni se.

Ha mindenképpen abba akarod hagyni,akkor se szoktasd át a teázásra,mert aztán azért fog kelni minden éjjel.

2010. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kíméletesről nem tudok,csak olyan tanácsokkal szolgálhatok mint a ringatás,simogatás, esetleg a cumi használata,de ezek közül egyik sem neked való,mivel pihenni ezek mellett sem tudsz.Én is elgondolkodtam hasonlón de nekem is a sírni hagyást tanácsolta az idősebb,bölcsebb korosztály.Egy éjszaka kipróbáltam,a vége az lett hogy teljesen felébredt a sírástól(már kiságya van),a sötétben elindult és beütötte a fejét az éjjeli szekrénybe,hajnal 4-ig kínlódtunk a párommal mire bealudt a szőnyegen...soha többé ilyet.17hónapos,és bizony 1x2x még szopizik este,de csak pár percecskét,és már alszunk is...én is kivárom amíg leszokik róla.
2010. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nehezen alszik vissza tea és víz mellett. Hiszen neki a te közelséged, a vígasztalás, a biztonság, a cici kell neki. Ha tényleg nem zavar, akkor had szopizzon csak.
2010. jan. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam bevált a karban visszaaltatás, pedig azt hittem, hogy majd arról is le kell szoktatni, de pár nap után végigaludta az éjszakát.
2010. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!