Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is szokott egyből...

Más babája is szokott egyből sírni felkelés után?

Figyelt kérdés
A mi fiunk születése óta az esetek 95%-ban sírva kel fel, vagy miután kinyitotta a szemét elkezd sírni, még akkor is, ha 3 másodpercen belül ott vagyok. Miért van ez? Most 10 hós.
2012. jan. 17. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is mindig sírva kelt. Én sem tudom miért, de úgy 2 éves kora után már nem, azóta beszélget az ágyban és úgy vár. Talán okosodott és rájött, hogy úgyis jövök hozzá.
2012. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Míg kicsi azért van, mert éhes. Utána meg nem tudom :), de ez nálunk is így van. Talán rosszat álmodik, amit még nem tud hova tenni és azt hiszi valóság, vagy csak egyszerűen hiányzunk neki. De ha nem ott alszik el ahol felébred, akkor attól is megijedhet. (pl. anya ölében elalszik, de az ágyában ébred -> hol van anya? = sírás)
2012. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor sír, ha nem aludta ki magát. Akkor vissza altatom és legközelebb már minden oké.
2012. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az én kisfiam is általában sírva kel.Akkor nem sír ha én is elszundítok vele.
2012. jan. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én az figyeltem meg, hogy akkor kel sírva, ha nem aludta ki magát, és álmosan ébred.

Ha nagyot aludt, akkor dumával és nagy vigyorral indítja az ébredést.

10 hónapos

2012. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat csajok, akkor nem csak mi vagyunk így, megnyugtattatok!

:)

2012. jan. 17. 16:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5 és fél hónapos. Reggel nem kel fel sirva, hanem inkább beszélget. De a délutáni alvásnál van hogy sirva ébred fel, de ez ritka szerencsére
2012. jan. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!