Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok pici babával wellness...

Voltatok pici babával wellness hétvégén - lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kislányom 9 hónapos lesz mikor mennénk, érdekelne ,hogy mire figyeljek, esetleg ti mit nem vittetek ami kellett volna? ill. hol voltatok? ajánlanátok-e azt a helyet?

Nagyon köszönöm!


2012. jan. 26. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi Hajdúszoboszlón voltunk amikor a picim 4,5 hónapos volt. Nekem nagyon tetszett, bababarát abszolút:D
2012. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, erről már hallottam, csak sajnos mi Dunántúliak vagyunk, elég nagy utazás lenne... de nincs kizárva, mert tényleg sokan dicsérik.
2012. jan. 26. 14:31
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
mi vonattal mentünk ami 2 és fél óra volt:) simán bírta az utat, nézelődött, játszott és hát a wc-ben szoptattam meg.
2012. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi Sopronban voltunk, egy éves volt akkor a kicsink, hááát, jó volt, de úgy vettük észre a babának nem jött be annyira, pl. az étterembe nem akart enni, mert minden elvonta a figyelmét, sött ülni sem akart egy helyben. Az alvással nem volt gond. Én nem mennék már ilyen helyre kisgyerekkel...
2012. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Huhh, azért a vonat vécében szopiztatni... vagy ez kivételesen tiszta vonat volt? Mi kocsival mennénk, végül is biztosan megoldható, csak nem utaztunk még ilyen sokat.

Igen, nekem is vannak kétségeim, hogy élvezni fogja-e, de hát minden gyerkőc már, ki kell próbálni, s meglátjuk - én leginkább azon aggódom, hogy mi lesz ha egész éjjel sírdogál, a szomszédok nem fognak örülni....

2012. jan. 26. 14:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem volt vészes a wc szerencsére, nálunk az első éjszaka rendben ment, a vizet nagyon élvezte viszont a második éjszaka nagyon sírt, 2x is álomba sírta magát. úgy sajnáltam akkor:(
2012. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi 5 eve jarunk a kolpingba alsopahokon most is megyunk februar vegen. A nagyfiam fel eves mult mikor eloszor voltunk, a pici most 5honapos lesz babauszo hetre megyunk. A vizet nagyon elvezik a pici is szereti mar a nagy meg vizicsibe. Ez a legbabaratabb hely az orszagban mi azert szeretjuk mert pl ulo babaknak mar nem kell vinni babakocsit se mert azt is adnak, ezen kivul babakadat, bebikaja is van az etteremben mindenhol lehet szoptatni, bebiort is adnak, kisagy, fellepo, gyerekmenuk ezer jatszohaz, ovoda bolcsode, szoval total kenyelmes, csaladokra vannak berendezve. Ott sosem gond hogy hangos a gyerek mert mindenki gyerekkel van, nem kell feszelyezve, ereznem magam meg mindig sikerult pihennunk stressz helyett. Jo pihenest nektek is!
2012. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Zalakaroson voltunk a mendan hotelben,4hónapos volt a fiunk. Jó volt,sokat furodtunk ,kirandultunk,élveztük. Nemsokára megyünk Gyulára wellnessezni,már 15hónapos,most már izgalmasabb lesz:-)
2012. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapos volt a fiam, amikor Egerszalókon voltunk a Shiraz Hotelben. A férjemmel már voltunk itt előtte (igaz, már akkor is hárman voltunk), és kifigyeltük, hogy milyen bababarát hotel. Hát, én abszolút mindennel meg voltam elégedve. A gyerek nagyon élvezte, sokat voltunk a játszóházban. Az éjszakák teljesen nyugisan teltek, és akkorákat vacsorázott az étteremben a svédasztalos kajákból, hogy csak lestünk a férjemmel. mindenképpen vigyél magaddal házi patikát, vízi pelust, fürdő köpenyt, 1-2 plusz törölközőt. Jó pihenést!
2012. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utána nézek mindegyik helynek - a Mendánban mi is voltunk már, csak akkor még nem figyeltük mennyire bababarát :)
2012. jan. 27. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!