Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól aludt a babád gyereká...

Mikortól aludt a babád gyerekágyba (mikor hagytátok el a rácsos ágyat végleg)?!

Figyelt kérdés

2012. jan. 26. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
20 hónapos korában kapott leesésgátlós ágyat, de 1 éves korától ki volt véve 2 rács a kiságyból.
2012. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Úristen,áprilisban 2 éves a kisfiam de még nem merem rendes ágyban altatni,félek h leesik.

A másik hogy állandóan kiakar jönni a kiságyba alváskor,mi lesz velem te jóég...

2012. jan. 26. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
17hós a lányom nemrég kapta az új leesésgátlós ágyat. Én is attól féltem,hogy kijön majd belőle,de szerencsére nem. Kiesni egyszer sem esett ki,de 2hétig egy matrac volt lerakva az ágy elé.
2012. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

20 hónapos volt a fiam, amikor kapta a leesésgátlós ágyat. Egyszer sem esett le azóta, pedig fél év telt el. Annyi hogy azóta éjszaka/hajnalban átjön hozzánk.

2012. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2 hónapos korában vettük ki mert folyton sírt benne.Soha többet nem is tettem bele,a franciaágyon alszik velünk.Most 1 éves és kap egy leesésgátlós ágyat.
2012. jan. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi 3évesen keztük rendes ágyban altatni a kislányunkat. Az elején előfordult párszor, hogy lepottyant, de nagyon alacsony ágyat vettünk pont ilyen megfontolásból. Ilyenkor odajött az ágyunkhoz, bejelentette nagy vigyorral, hogy 'ana, leesztem', és visszabújt az ágyába. :)
2012. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1,5 éves korában kapott leesésgátlós ágyat, soha nem esett le.
2012. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk 70*140-es rácsos kiságyunk van. Át is alakítható rendes kicsi ággyá, de a fiam ragaszkodott hozzá, hogy maradjon úgy, ahogy van. 2 éves kora óta tökéletesen ki és be mászik. Most 3 és fél éves. Jó 2 hónap múlva jön a tesó, és ezt az ágyat gondoltuk a tesónak, a nagy fiam pedig kapna egy új ágyat, viszont nagyon ragaszkodott az ágyikójához. Nagy nehezen meg tudtuk vele beszélni, hogy Ő kap újat. A legjobban az hatott rá, hogy az Ikeában megtetszett neki egy ágy, amit ki is próbált. Teljesen bele élte magát, hogy azt kapja meg, úgy hogy most azt kell neki megvegyük :)

[link]

és egy ilyet is kap hozzá

[link]

Szóval 3 és fél évesen kap új ágyat, de bírtuk volna tovább is (talán 6 éves koráig).

2012. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!