Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menyit hagytatok sirni?

Menyit hagytatok sirni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, epp most szoktasuk le 11 honapos fiamat az ejjeli szopasrol. Mar egy oraja sir a szivem majd megszakad.Tudom ezt kell tennunk de nagyon sajnalom. Ti hogy csinaltatok?
2011. nov. 17. 21:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Éjjeli szopásról oké, de még csak 9 óra van. Ez már éjjelinek számít nálatok? Egyébként hagyhatod sírni, de csakis akkor, ha tutira nem éhes. Minden este kapjon rendes vacsorát, legyen az főzelék/feltétes kenyér, majd utána szopjon. Így ha éjszaka kel is, hagyhatod, mert jóllakott, esetleg egy kicsi vízzel megkínálhatod.
2011. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagytam soha sírni, mert nem volt hozzá szívem. A szakemberek sem javasolják. Ha cumival, cumisüveggel, csőrös pohárral, dajkálással nem nyugszik meg, akkor szerintem még korai leszoktatni.
2011. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mindig szoktam neki laktato kajat adni igy mar az elejetol tudom nem azert kell ejjel mert ehes csak cumizni akar. De a cumi nem kell viz nem kell rongyi nem kell csak cici. 45 perc utan alombamerul. Nem tudom rossz vagyok-e de ugy orvendek azt hitem h orakig tart majd ezert nem volt lelkem eddig de most mar sokszor azt sem tudom mikor van nappal es mikor ejjel ezert szantam ra magam.
2011. nov. 17. 21:14
 4/19 A kérdező kommentje:
Oszesen 1 ora 13 percet sirt. Bocsi az osszevisszasagert de ugy izgulok, aggodom meg minden.
2011. nov. 17. 21:16
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
8kor kezte el a sírást az éjszakai szopi miatt? akkor hánykor fekteted le? :O bocs de ez nekem elég "szívtelenül" hangzik egy 11 hónapos babánál :( én ilyet soha nm tettem, hogy a kérdésedre is válaszoljak. kapott tejet/tápit a cici helyett, nem szabad elvenni azt tőlük!
2011. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
iszonyú fontos lelkileg az esti elalvós cicizés! az éjjeli szopi miatt sem hagynám sírni, akkor inkább ringatnám, de az éjjeli az az éjjeli, vagyis este 11 utáni és kb. reggel 4-5ig tart.
2011. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
MEgnyugtathatlak kapot vacsit es kapott cicit is mielott hagytam sirni. Csak cicin alszik el igy ha nem tanul meg valahogy az ejjeli ebredesek utan sem fog tudni visszaaludni.
2011. nov. 17. 21:36
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
én is szenvedtem ezzel hónapokig, volt h én sírtam már, de őt sosem hagytam. voltak éjszakák, mikor csak a cicimen volt hajlandó aludni...na mindegy, hagyjuk....én a cumisüveget adtam neki, persze nem tetszett neki, de közben nyugtattam, átöleltem...szóval nem hagynám üvölteni...(főleg nem egyedül a szobájában-gondolom így vagy)
2011. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit!

Úristen, egy 11 hónapos babát több mint egy óráig sírni hagyni?!

Igen, valószínűleg nem éhes éjszaka, hanem cumizni akar, a közelségedre vágyik. Mert kisbaba. És lehet, hogy leszokik, ha sírni hagyjátok, de nem azért, mert ez így neki jó, hanem rájön, hogy tök mindegy mit csinál, - bocsánat, de - leszarod, és hagyod, hogy sírjon. És rájön, hogy hiába sír, senki nem foglalkozik vele...

2011. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én 14 hónaposan szoktattam le az éjszakai evésről a kisfiamat. Éjjel 2 és 5 között 1-2x kelt fel, és csak tápszeres cumisüveggel tudott visszaaludni. Első éjjel 2 órán keresztül sírdogált (szünetekkel), vizet kapott, végig mellette voltam, babusgattam, és együtt aludtunk el. Másnap már elég volt neki a víz, nem sírt, visszaaludt. Azóta nem ébred fel éjjel enni.

Nem tudom, jó-e, ahogy én csináltam, viszont az biztos, hogy nem lett volna szívem egyedül hagyni sírni. Ha még nagy ritkán felébred éjjel, és sír, akkor is bemegyek és csak akkor hagyom ott, ha már megnyugodott és el tud aludni.

2011. nov. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!