Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozó anyukák! Girasol vagy...

Hordozó anyukák! Girasol vagy Amazonas szövött kendőt vegyek?

Figyelt kérdés
Első baba, első hordozás.Mindkettőt jónak találom az eddig olvasottak alapján (nem túl vastag, könnyen köthető pl. a Nanduhoz képest). Az Amazonasnak a színkategóriái tetszenek jobban, a Girasol viszont talán népszerűbb. Melyiket ajánljátok??? Vagy a fenti kettőn kívül egyéb másat, nem felsőkategóriás (= drágább) kendők közül?
2012. jan. 26. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:

girasol-t :-) nézd meg az exkluzív kendőit, gyönyörűek.


de a didymos-ok is nagyon jók. viszont mindenképp használtat vegyél, ami be van törve. sokkal puhább és könnyebb vele kötni kezdőknek.

2012. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Ama lagunt vettem, nekem nagyon bejött, kényelmes volt a hordozás.
2012. jan. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is Amazonast használok (lollipop), szeretem is. De ha ma vennék kendőt, akkor inkább Girasolt vennék, vagy inkább egy használt, jól betört Didymost.
2012. jan. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

ezen az oldalon néztem, de itt csak 2,6-os és 3,6-os van, nem kicsi az a 3,6??? nekem gyanús....

[link]

2012. jan. 27. 09:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen kötéseket használsz. Batyura, kengurukötésre tuti elég a 3,6. De pl. a belül zsebes elől keresztezett nekem épphogy kijött a 4,5-ös amazonassal (mondjuk én nagydarab vagyok). Szerintem nézz szlt használt kendő ügyben a mamamin ( [link]
2012. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi Zsizsikke, már nézegetem az ajánlott oldalt
2012. jan. 27. 11:02
 7/7 anonim ***** válasza:
ezena tündérlátta oldalon nagyon kicsi a választék, én nem rendelnék onnan. mamami-n tuti találsz. :-)
2012. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!