Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha felváltva etetném, akkor...

Ha felváltva etetném, akkor talán működne a dolog?

Figyelt kérdés
Kislányomnak már nem elég a tejem. 4 hónapos. Megpróbáltam elkezdeni pótlást adni Neki, egyenlőre még korábban lefejt anyatejből, mert még valamennyi van a hűtőben. Viszont, ha először szopizik, akármilyen keveset is sikerül Neki, egyszerűen nem fogadja el a cumisüveget utána, és addig ordít, amíg el nem alszik, mert elfárad a sírástól. Viszont, ha éhes, és először a cumisüveget adom Neki, akkor minimális tiltakozással, de megeszi az összeset, ami benne van. Hülyeség lenne úgy csinálni, hogy vagy szopizunk, vagy cumisüveg, de egy etetésen belül nem keverem a kettőt? Pl.: első etetés szopi, következő cumisüveg, és így tovább.
2009. máj. 29. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez lesz a megoldás, őt is idegesiti, hogy szopizhat, ami hirtelen elfogy és nem elég, majd a cicid helyett kap egy cumisüveget, fagyis tejjel, amit csoda hogy meg bir inni, annyira fura az ize a frisshez képest, szóval én is csináltam igy:egyszer cici, utána alapos fejés, köv üveg.
2009. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!