Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól látom, hogy másfél éves...

Jól látom, hogy másfél éves gyermekeitek már saját heverőikben alszanak?

Figyelt kérdés
Az leesésgátlós vagy sima?
2012. jan. 26. 22:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is több ismerősöm már leesésgátlós heverőben altatja pici babáját. Én legalább 2 éves koráig várok. Szerintem ráér. A rácsos ágyban forgolódhat, "dobálhatja" magát, stb. Szia!
2012. jan. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is abban fogom addigra ez még kb:5-6 hónap,mivel kicsi már nekik a rácsos ágy és így is úgy is ki kell őket venni éjjelre mert mindig beverik valamijüket,na meg félek hogy egyszer csak majd úgy felhúzzák magukat hogy kiesnek belőle,nagyon erősek és sokszor láttam már hogy nem sok híja annak hogy rájöjjön ha még húz magán egy kicsit akkor talán kijöhet....
2012. jan. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém még rácsosban alszik,de már kicsi neki :(

De félek,hogy a simából meg ki fog jönni és mászkálni fog...

2012. jan. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

ùristen hogy tud egy rácsos ágy kicsi lenni egy másfél évesnek?


lányom 10 kiló 16 hós és még akár keresztben is alszik ha úgy alszik be, habár úgy szükös és van hogy valamilye kilóg. de 2 éves kora elött tuti nem veszem ki.

2012. jan. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de azért, mert a mi szobánkban alszik, és az ő ágya a miénkkel van összetolva. Ha külön szobában aludna, rácsos ágyában altatnám. Napközben egyébként ott alszik el, mert az van a nappaliban. 17 hós a kislányom, 13 hónapos kora óta van leesésgátlós juniorágya (a leesésgátló most nincs feltéve, mert maximum a mi ágyunkra tud átgurulni, az ágynak meg van háttámlája a másik oldal felé és fej-/lábvég). Nem tud leesni sehol.).
2012. jan. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

7.20 vagyok 08.08-nak


Ügy értsd a "kicsit",hogy sajnos nagyon rossz alvó a lányom és amint beleütődik a rácsba azonnal fent van,meg beszorul a lába,mert állandóan forog,meg vergődik,nincs egy nyugodt pillanata éjszaka:(

Tehát nem úgy kicsi,hogy rövid vagy szűk...

2012. jan. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ok így értem.

azt hittem itt vannak 120 centis másfél évesek.

2012. jan. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ááááááá dehogy!!! :)

Alig van 80 cent a drágám,de a vergődés az égig ér :(((

2012. jan. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az én fiam 2 hét múlva lesz 2 éves, de még rácsosban alszik.

És az összes hasonló korú ismerős kisgyerek is rácsosban alszik.

Az én gyerkőcömet nem zavarja, jókat alszik benne! Ha mondjuk minden koppanásra felébredne, lehet, hogy mi is átalakítanánk (mert kombi kiságyunk van, ami átalakítható gyerekággyá), de még nem látom szükségét.

2012. jan. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az én lányom hamarosan 2 éves lesz, de még a rácsosban alszik. Valamikor a nyár folyamán kap új ágyacskát, valamilyen leesésgátlósat.

A fiam 2 évesen kapott új ágyat, mert jött a tesó, és azt nem akartuk, h egyik nap még ő alszik a rácsosban, másnap pedig a hugi.

2012. jan. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!