Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismeri vagy használ valaki...

Ismeri vagy használ valaki Milumil Sinemilt?

Figyelt kérdés
Eddig most milumil Peptit használtunk és most egy ilyet is felírt a dokinő hogy probáljuk ki.Ez is rendes tápszer mert mintha valami olyat mondott volna hogy gyümibe lehet keverni.
2012. jan. 27. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez tápszer is, meg tejpépnek is meg lehet csinálni, meg sűrítésre is jó. Minden a dobozon van.
2012. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, a fiam ilyen tápszert kap. Ő úgy néz ki, tej-és laktózérzékeny. Ez inkább pép, bár én jobban higítom, és tápszerként kapja. (néha ettől nyugszik meg éjjel).
2012. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, megkérdezhetem, hogy a te babád is tejérzékeny? Miben nyilvánul meg nála?
2012. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ma adtam neki elösször, mert a doktornő ajándékba adott egy dobozzal, eddig Sinlacot kapott, szerintem az finomabb, egy kicsit furcsállotta a dolgot a fiam, de azért megette az a pár kanálnyit. Mi csak előetetésre használjuk, jó sűrűre kell csinálnom, kb 20-30 ml-t, mielőtt a tápszert kapná (nekünk az AR tápszer semmit sem segített, meg a gastrotuss baby sem), sajnos így is visszajön neki a kaja, de azért egy kicsit javított a dolgon. Bocs azt nem írtam, hogy nagyon bukós, valószínű refluxos, de gasztrora nem küldtek.

Amúgy most nagyon ajánlgatják ezt a tápszert mert új, és most minden orvost felkeres gondolom a gyógyszerlátogató, na mindegy. Állítólag olcsóbb, ezzel reklámozzák, de az aszisztensnő megnézte nekem a gépen, és azt mondta, hogy 200 forinttal olcsóbb csak mint a Sinlac, de a Sinlac 50 gr-mal nagyobb kiszerelésben van.


Egyébként ezt általában pépnek (minnél sűrűbbre csinálod, annál édesebb) készítik el és tehetsz bele gyümölcsöt, vagy akár használhatod főzelékbe is sürítésként. Gondolom ti tejallergiások vagytok, különben nemkapná a pepti-t, így ő nem kaphat tejpépet, szóval ahelyett jó lesz a sinemil

2012. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi pont 3 napja kezdtük használni, mert kezd kevés lenni a tápszer a kislányomnak. A doktornő azért javasolta ezt, mert a kislányom hasfájós volt korábban és nehezen ment az emésztése. Az elmúlt 3 napban annyira beállt, h napi 2 van. Abba imádja, és alszik újra éjszaka. Nekünk csak jó tapasztalatunk van!
2012. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha éjszakára adjátok a sinemilt tud aludni hosszabban vagy szomjas lesz tőle a baba és gyakrabban kel?
2013. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!