Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumil tejberizspépet tápszer...

Milumil tejberizspépet tápszer helyett adjátok?

Figyelt kérdés
Szóval tápszer helyett rendes etetésként, vagy a két etetés közt nasiként adjátok a babátoknak?
2012. jan. 25. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

A tejpép az teljes étkezés, eléggé laktató is a babáknak. Lehet még felturbózni gyümölccsel is, vagy egyik barátnőm kekszet reszelt még bele, ha folyósra sikeredett, így imádta babója. Soha nem raktam cumisüvegbe, mindig kanalaztam kisfiamnak, a mai napig nagy kedvence (1 éves). :)


Nasiként kicsit magas azért a kalóriatartalma. :)

2012. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor jó, megnyugodtam. Volt olyan aki azt mondta, hogy az nem étkezés helyett van, azért is kérdeztem. Próbáltam gyümölcsöt tenni bele, de nem ette úgy meg, nekem viszont ízlett ha már egyszer meghagyta :)
2012. jan. 25. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!