Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babának tubus, mandula,...

Becsee kérdése:

1 éves babának tubus, mandula, nyelv fék felvágás! Mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
6 hetes kora óta beteges a lányom 2-3 hetente és mindig felső légúti közép fül gyulladással.havonta kapott antibiotikumokat,kórházban is voltunk Vácon.Elvittem a Heim Pál-ba és ott említették először hogy tubus kell neki plusz hogy a nyelve le van nőve!!Leköltöztünk Szegedre és itt is elvittem a fül orr gégészetre ahol egy géppel megállapították hogy B típusú a füle!!Mit jelent az hogy B típus?És mennyire biztonságos a tubus?Mennyi ideig kell kórházban maradnunk??Valakinek a picije esetleg feküdt a szegedi fül-orr gégészeten??
2012. jan. 27. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam 13 hónapos, és tegnap jöttünk haza a szegedi fül-orr gégészetről (Mi 75 km-t tettünk meg, hogy ott legyünk!) Dec közepe óta egyfolytában középfülgyulladása volt. 3x szúrták mindkét fülét, és 5 antibiotikumon vagyunk túl. Neki is "B" típusú a füle. Csütörtökön reggel kellett mennünk 1/2 8-ra, megvizsgálta az aneszteziológus, kapott bódító kúpot, infúziót, és bevitték a műtőbe. Mindkét fülébe berakták a tubust, és kivették az orrmanduláját. Dr. Fekete-szabó Gabriella főorvos műtötte (nekem őt javasolták), tüneményes doktornő, mindent elmagyaráz, úgy hogy én is megértsem). Én csak jót tudok róla mondani. Mi a magánrendelésére mentünk (szilveszterkor is fogadott, meg bármikor rendelési időn kívül is, amikor baj volt). Másnap reggel jöhettünk haza. Kérdezz bátran, nagyon szívesen válaszolok!

2012. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat: Fekete-Szabó Gabriella
2012. febr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,minket is a főorvosnő vizsgál,bár nekem nem ennyire szimpatikus,de ő a legjobb holnap lesz a műtét.Majd megírom mi volt
2012. febr. 6. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl vagytok a műtéten? Minden rendbe ment?
2012. febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!