Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen utazóágyat vegyek? Nem...

Milyen utazóágyat vegyek? Nem kell semmi extra, csak biztonságos legyen és könnyen szét- és összeszerelhető legyen! Nektek milyen van?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kicsi, nem tartottam szükségesnek eddig, de mostmár ahogy kúszik-mászik, bizony nagyon fontos lenne, ha megyünk a rokonokhoz. Milyet ajánlanátok?
2012. jan. 11. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi noname-t vettünk aukciós oldalon, az előző baba egyszer-kétszer használta, úgyhogy szinte új volt.
2012. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szia, nekünk ebből van 2db is, egy utazáshoz, egy nagyinál, bevált, szereti:


[link]


Brendonban vettük akciósan 8-9000ft körül volt.

2012. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi!


És tényleg olyan kis helyen elfér, könnyű szállítani?


Csak a matrac miatt nem értem, az hogy fér el a kocsiban pl?

2012. jan. 11. 22:06
 4/10 anonim ***** válasza:
A vaterán vettem használtam egy samsonite pop-up bubble utazóágyat. Nagyon kicsi helyen elfér, az elejét pedig be lehet húzni. Nekünk bevált. Mai napig szereti a fiam, kis sátornak használja.
2012. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
képzelj el egy hosszabb sporttáskát,aminek az alja x*y méretű de szétnyitható(harmonikaszerűen van összehajtva),ez az utazóágy alja.pár kg az egész,méretre egy hosszabb,ám keskeny sporttáska.
2012. jan. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Hauck van, nagyon szeretjük, strapabíró, praktikus. A matracot meg úgy kell elképzelni, hogy köré van hajtva az összecsukott ágynak, így valóban egy sporttáska méret az egész.
2012. jan. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is Hauck van, ilyen:

[link]


Én teszek bele szivacs matracot, anélkül a lányom nem szereti. De az is elfér viszonylag kis helyen, mert össze lehet tekerni.

2012. jan. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hauck Dream n Play
2012. jan. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Értem már a matrac témát! :)) Köszi mindenki!
2012. jan. 12. 09:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a Jysk-ben vettük egy tök alap, full fekete színűt 7000 Ft-ért.
2012. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!