Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszásnál ha fél óra után...

Babaúszásnál ha fél óra után nyűgös lett a babám, attól még megszeretheti?

Figyelt kérdés
Az elején még mosolygott is, de az óra felénél haza kellett jönnünk, mert elkezdett sírni.
2012. jan. 27. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
persze, nálunk is volt ilyen. csak erőltetni nem szabad, még 1-2-szer próbálnám.
2012. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. Biztos elfáradt, fél óra egy első babauszinál szerintem nagyon jó idő. Általában minden gyerek így kezdi. Legalábbis a környezetemben. Az én fiam is elsőre kb félóránál dőlt ki. Most imádja, 14 hónapos és 7 hónapja járunk. Már amikor kanyarodunk be az utcába az autóval..csapkod :). Persze most is van, hogy nem alussza ki magát és hamarabb elfárad, akkor mi már csak játszani szoktunk vele, vagy ha nagyon nyűgös, hamarabb abba hagyjuk. De összességében nagyon szereti.
2012. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze! Az első alkalomnál nekünk is nyűgös volt már fél óra után. Most már 3 hónapja járunk, és imádja, ő a leghangosabb az usziban, és bírja végig az órát. A lényeg, hogy nem szabad erőltetni, szép fokozatosan kell hozzászoktatni.
2012. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi 5 hónaposan kezdtünk járni babaúszásra. Kb 1 hónapig nem is maradtunk tovább fél óránál. Az oktatónk kifejezetten javasolta, hogy nem maradjunk tovább, mert nagyon fárasztó még egy pici babának. Ha esetleg előbb lett nyűgös, mit fél óra,akkor is kijöttem vele.

Utána pedig fokozatosan emeltük az időd. Persze most már a teljes 1 órát a vízben töltjük, ma mi voltunk az utolsók, akik elhagyták a medencét. :)

Most 15 hós a kisfiam.

2012. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!