Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Rossz helyre szúrták...

S. O. S. Rossz helyre szúrták az oltást! Mi lehet ebből?

Figyelt kérdés

orvos is látta a 6 hónapos babám feldagadt lábacskáját. Akkora lett a szúrás helye, mint egy tyúktojás. Nem piros, csak kemény. Azt mondták, hogy rossz helyre szúrta. Mi van ha elérte az ideget?

Combjába kapta a PENTAXIN nevű oltást.

Légy'szi ha tudtok valamit írjatok!



2012. jan. 27. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Izomba kell adni, és valószínűleg a szövetek közé ment, mert nem szúrták elég mélyre. Semmi baj, fel fog szívódni, kell rá borogatás, akár még gyulladáscsökkentő is. Ideget nem ért valószínűleg. De ha orvos látta, ő mit mondott?
2012. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk mindig azt mondták, borogatás és masszírozni kell a csomót. Szét fog oszlani. Lehet nem lesz jó a masszázs a babának akkor, de kell.
2012. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Benne van a mellékhatások között, szóval nem is biztos, hogy rossz helyre adták. Azt írja, hogy 3-5 napon belül spontán megszűnik

2012. jan. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, köszönöm a lepontozást. Mégis mi fájt abban, amit írtam?:) Szánalmasak vagytok!
2012. jan. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintem itt nekem lenne legfőbb jogom pontozgatni, mivel nekem hasznos vagy nem a válasz...

Nem tudom, hogy ki az aki lepontozott.

Én mindenesetre köszönöm mindenkinek a választ.

Az orvosok mondták, hogy rossz helyre van szúrva. Az előzőektől nem dagadt így fel. Azt a technikát is látni kell, amivel beadta a nővérke : mintha célba lövés lenne. Egy pillanat alatt ki is rántotta...

A dokik szerint az egész combizom van görcsbe rándulva, megkeményedve és erre nem jó a masszázs. Csak az érdekelne, hogy mi van ha az ideget is megsértette. Mert elég mélyre szúrta: mondom célba lövés volt.

2012. jan. 28. 07:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Az vagyok aki a masszázst írta.Mi dokink is picit célbalövősen olt,de soha nem volt a 3 gyerek közül egynek se kemény,max picit.Egy babának volt csomó,de elmúlt,borogatták.Ha ideget ért volna,szerintem fájna neki,nem?Dokitól meg tudod kérdezni?
2012. jan. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem pontoztak le :) Nem gondoltam, hogy Te voltál, kedves Kérdező! Itt állandóan ez van, mindegy...

Hogyhogy nővérke adta be??? Azért írtam, hogy ideget nem ért, mert annak már lett volna jele akkor, pl. mozgászavar. Emiatt ne aggódj, tényleg. A hűtés jót tesz.

2012. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!