Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb. hány hetesen 70 cm a...

Kb. hány hetesen 70 cm a baba? Csak mert a pelenkázós komód amit venni akarunk 70 cm mély, nem növi ki túl hamar? Érdemes ilyen komódba beinvesztálni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 21:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy ennél nagyobbat nem gyártanak, nem is lenne szép, csak mégis, hány hónapig jó?
2009. máj. 29. 21:41
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az en fiam 5 es fel honapos es 68 cm.

56cm-rel szuletett es 3700gr-al,ugyhogy eleg nagy baba volt.

2009. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
a miénkre 12 hónapos kor van írva, de amíg pelusos lesz, addig használjuk. amúgy a miénk nem komódos, hanem ikeás fa váz, 2 polcos. stramm kis darab és jó olcsó:))
2009. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is olyat vettünk,mi a Brendonban, arra raktam egy 80 centis szivacsos pelenkázó alátétet. Természetesen lelóg, de attól a 10 centitől teljesen biztonságos. Az én babim 6 hónapos 74 centi, vleg még sokáig használjuk, ha lelóg a lába akkor sincs baj, hisz sosem hagyom egyedül a pelenkázón.
2009. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
20 hónapos a kisfiam, de még mindig használjuk, és használni is fogjuk szerintem.
2009. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

a kislányunk 5 hósan már 74 es rucikat hordott..

ő most is elég hosszú. Szerintem nem sokáig használjátok azt a pelenkázót..

Érdemesebb nagyobbat venni.

2009. máj. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
hét hós mult és még bőven használjuk. Sokkal kényelmesebb, mint pl a földön pelenkázni, ahol össze-vissza pörög közben, térdelek felette, stb. Szóval nem árt , ha van.
2009. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
58%
Fentebb már írtak jó tanácsokat, egyébként attól is függ, hogy a szülők mennyire magasak, mert hát a gyerkőc azt örökli. Én nagyon pici voltam (azt mondja anyu, hogy születésemkor a kezén az ujjai végétől a könyökhajlatáig értem, és azt mondták rám, hogy játékbaba, nem tudom pontosan, hogy ez hány centi), de anyai ágról ezt örököltem, most se vagyok magas, szóval valószínűleg ha gyerekem lesz, ő se lesz nagy baba. Mellesleg öcsém se született sokkal nagyobb gyerekként anno, de annyira örökmozgó volt, hogy képzeld, kimászott a kiságyból, egy éves se volt még, és éppen a feje lógott ki, ha állt a kiságyban, de felkapaszkodott, én vettem észre. Szóval ilyenre se árt felkészülni :-)
2009. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na igen, mi a párommal elég nagyra nőttünk (190 ás 176 cm), már a 32 hetes uh-n megjegyezte a doki, mlyen hosszú a pici fiú combcsontja :-)
2009. máj. 29. 22:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Kislányom 6 hósan volt 67,5 cm (párom 186 cm).

Vettünk egy kiságyra tehető pelenkázólapot, de nem a magassága miatt nem használom már 2 hónapja, hanem azért, mert annyit izeg-mozog, h ott pelenkázom, ahol érem! :)

Örülök, h nem ruháztunk be semmi drága pelenkázó szekrénybe, mert pénzkidobás lett volna!

Ennek ellenére én azt mondom, ha van rá felesleges pénz, és nagyon szeretnél, hát vegyél egyet, a baba lába, ha lelóg, nem baj!

Én a tesónál se fogok venni (ha lesz), de ez nem baj!

Ha tetszik, kell, vedd meg nyugodtan!

2009. máj. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!