Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszert lehet a baba ételébe...

Tápszert lehet a baba ételébe keverni?

Figyelt kérdés
4,5 hónaposom útálja a tápszert a kanalas ételek iránt viszont egyre jobban érdeklődik.Soha nem ette meg az "előírt" mennyiséget,ezért gondoltam, hogy ha a kajába is belecsempésznék egy kanállal hátha...Természetesen még nagyon az elején járunk a hozzátáplálással, de muszáj volt.
2012. jan. 28. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Már nyugodtan elkezdheted a hozzátáplálást és tápszert is keverhetsz a kanalas papihoz.:)
2012. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beletehetsz, persze. Csak ne főzd vele, akkor eltűnnek belőle a vitaminok.
2012. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A gyerekorvossal kiirathatsz egy Sinlac nevű gyógyszertári tápszert. Ez való a babák sűrítésére. Kimondottan erre való és 4 hónapos kortól már adható (amikor a hozzátáplálást kezded). Nem érez semmi ízt belőle és akár gyümölcs vagy zöldség akár üveges bébiételhez is hozzákeverheted. (Én ha üvegesbe natúran beleszórom valahogy nem tudom jól elkeverni..van aki így csinálja. Én elkészítem a belőle készíthető alappép felét -100ml víz + 70g por- cumisüvegben összerázom és az ételt vele keverem fel....)

Nekem a gyerekorvosom azt mondta hogy 4 hónaposan elkezdett hozzátáplálásnál már 5 hónaposan el szokás érni az 1 étkezés kiváltását ilyen ,,főzelékkel". Persze baba függő is. Ők nem nézik a naptárat hogy épp mikor mit ,,kell" tudniuk.:D Szóval nyugodtad adj neki egyre sűrűbbet!

2012. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!