Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós babám nagy fekete haja,...

3 hós babám nagy fekete haja, az egyik oldalon teljesen kihullott egyik napról a másikra, normális ez?

Figyelt kérdés
Ráadásul nem is azon az oldalon szokott aludni, hanem a másikon. normális ez? Kicsit koszmós a feje, ezért kb. 1 hete babe samponnal mosom neki, lehet ettől esetleg?
2009. máj. 30. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy a babák haja hullhat egy kicsit. De a Ti esetetekben úgy gondolom, ez több a normálisnál. Talán allergiás lehet valamire, én biztosan megnézetném a háziorvossal.
2009. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:) most váltja le a születéskori haját. majd kihullik neki mind és kinő a babahaja:)
2009. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is babe samponnal mosom a haját, de semmi panaszunk nem volt még. ( Elvileg extra gyengéd.)

Bár nem vagyok orvos, (ajánlom, hogy kérdezd meg vagy a védőnőt) szerintem így szokott lenni. Az én kislányom is nagy hajjal született, és pár hónap alatt "elment" az egész haja.


A koszmó ellen próbáld meg, hogy a mosdókendőjével körkörösen dörzsöld a haját. Nekünk bevált!


Jó egészséget, és boldog babázást kívánok!

2009. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.Ne aggodj ez nem gond,az én kislányomnak is nagy fekete haja van,aztán szinte az egyik napról a másikra kihullott egy oldalon,aztán a többi is,de úgy hogy alatta már jött a másik :)most már új haja :)és hosszú...

minden jót,7hós baba anyukája

2009. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt tudtam, hogy normális dolog, ha kihullik. Dehát hogy ilyen gyorsan kicsit aggasztott, első babám és féltem...
2009. máj. 30. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!