Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen aukciós oldalakon...

Milyen aukciós oldalakon érdemes keresgélni babaruhát?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Vatera, Tesz-vesz
2012. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Vatera!
2012. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is azokat ajánlanám, mint az előttem szólók, de arra azért érdemes odafigyelni, hogy millió olyan ruha van oda feltöltve, ami bálás, és amikhez jobb turkálókban fillérekért hozzájuthatsz, megnézheted közelről, postaköltség sincsen... szóval ha aukciós oldal, akkor érdemes inkább az első kézből valókat keresni, azok jobban megérik! :)
2012. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezeket az oldalakat ismerem, de máshol, pl. zsibvasar , aprod, ilyen helyeken nem érdemes? Vagy nem biztonságos?


A turisokat soha nem veszem. Ha már használt, akkor legyen hibátlan, újszerű, úgy vagyok vele. Bolyhos, kopottért nem adok pénzt...


Csak gondoltam, hátha ti ismertek hasonlóan jó oldalakat, ahol érdemes még nézelődni...

2012. jan. 30. 09:10
 5/8 kíváncsicska ***** válasza:
Én is így voltam vele.De mióta anyósom hoz nekünk babaruhákat megváltozott a véleményem.A turi talán nem a legmegfelelőbb szó.Mert vannak bababoltok ahol használt és új ruhák is vannak,és meg nem mondod a használtról hogy használt.Mert sokan olyan ruhákat is bevisznek amit ajándékba kaptak de már nem volt jó, vagy csak egyszer adta rá a gyerkőcre.Tény meg kell nézni de most már azt kell hogy mondjam vett anyósom olyan használt ruhát a lányomnak ami jobb állapotban volt néhány olyan ruhánál amit barátnőmtől kaptam.Pedig ő is figyelt arra hogy csak jó ruhát kapjak.A lutri esélye pedig bent van az aukciós oldalakon vásárolt ruháknak.
2012. jan. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jajj, bocsi, ah félreérthető voltam!!


A vateráról nem veszek bálás, turis ruhát!!


De élőben:), itt helyben igen! Csak mostmár nincsenek ilyen pici méretek nálunk.

2012. jan. 30. 09:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a zsibvásár is teljesen megbízható (nekem legalábbis nem volt még vele rossz tapasztalatom), csak ott jóval kevesebb a holmi, mert kevésbé ismert. Szóval nyugodtan! :) Ezeken kívül sajnos én sem tudok mást. Abban viszont volt már rossz tapasztalatom több eladónál is, hogy saját kinőtt holmiként árulja, aztán megkapom és érezni lehet rajta a bálás ruha jellegzetes fertőtlenítő szagát! Ezért úgy szoktam, h mielőtt vásárolok, megnézem az adott eladó összes aukcióját, abból azért lehet látni, hogy tömegével árul-e vagy tényleg csak a saját gyermekéről... :)

A turival sincs semmi baj szerintem sem, de nem szeretem az ilyen sunyi továbbértékesítési technikát...

2012. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nincs a zsibvásárral sem semmi gond, nyugodtan vásárolj onnan. olcsóbb, mint a 2 nagy, mert nem annyira ismert, így még spórolsz is :)
2012. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!