Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós lányomnak estére már...

5 hós lányomnak estére már nem elég a tejcim. Honnan tudom, hogy milyen tápszert kell vennem?

Figyelt kérdés
(Tudom, hogy a dokinő meg fogja mondani, milyet vegyek, de csak kedden lesz rendelés, addig tudni szeretném. ) Mit ajánlotok? Amíg nem indult be a tejem, addig Beba Pro H. A-t ivott.
2012. jan. 29. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:

5 hós és van tejed. ne adj tápszert! csak arra jó, hogy elmenjen a tejed. persze nem minden esetben, de az meg nagy küzdelem.


írass fel sinlacot, uzsira azt add, így este lesz elég tejed és nem kell pótolni. kezd el a hozzátáplálást és tegyél bele majd gyümit a sinlacba

2012. jan. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a beba ha start és a ha1 is bevált, de a start picit jobb, mert attól mintha könnyebben kakilna. Amúgy most 1 etetésről van szò (keddig) addig szerintem nem fog elapadni a tejed a táptól...
2012. jan. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp pótolnod kell, akkor ne az utolsó szopit helyettesítsd/pótold tápszerrel!

Az esti tejci laktatóbb, zsírosabb.


(Egyébként mi Milupáztunk)

2012. jan. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!