Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az egymás mögötti testvérbabak...

Az egymás mögötti testvérbabakocsinak a karfája bírja a súlyt?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert nekem most másfél éves a lányom, Bergon babakocsink van, és nagyon meg szoktam pakolni a kosarát is. És sajnos a karfája elrepedt. Nyáron születik a kistesó, amikor még ő is babakocsis lesz, mert messze lakunk a belvárostól, és annyit nem tud sétálni. Meg szereti is. Viszont szinte csak max. 1 évre kellene. Csak félek, hogy kiadok több 10.000-et, és aztán tönkremegy, és nem is tudom eladni már. Viszont a tesófellépő nem megoldás, legalábbis egyelőre úgy érzem, a tesóbabakocsi jobb lenne.
2012. jan. 30. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jó minöségüt veszel akkor bírja ha olcsót akkor nem. én is megpakolom a kocsinkat de semmi baja nincs, gondolom gyenge minöségü a mostani kocsitok.


Nálunk is nyáron szüeltik a tesó és akkor lesz lányom 21 hós, szerintem mi csak testvérfellépöt veszünk, olyat amin tud ülni is. mondjuk mi sokat autózunk is és képtelenség egy 16-20 kilós kocsit mindig az autóba pakolgatni + a 2 gyerek is.

2012. jan. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Bergon az xar. Ha normalis tesokocsit veszel persze hogy birja. Nekem jane powertwin volt. Vagyis még van...majd el szeretnem adni.
2012. jan. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem mit értesz karfa alatt :)) A baba ahol ül az előtte levő részt? De az mitől repedne el? Ott a baba ül, nem oda pakoltál vagy igen? :) vagy a tolókar repedt el ahol te tolod??

Nekem Graco stadium duó van tesókocsiból már másodjára nyúzzuk féléve ( 3 gyerekem van köztük kevés korkülönbség) és semminek semmi baja rajta.

És ez nem is volt drága használtan is van fent mindig csomó. A Jané tényleg jó én is azzal szemeztem de még használtan is mocskos drága volt :((

2012. jan. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, tolókarra értettem.
2012. jan. 31. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!