Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nevelte valaki pici babáját...

Vercsing kérdése:

Nevelte valaki pici babáját Gina Ford útmutatásai alapján? Ha igen, mi a tapasztalat? Mennyire szigorúan tartottátok be a napirendjét?

Figyelt kérdés
Én kezdő anyuka vagyok, 2 hetes babámmal, aki bár nagyon édes, jelenleg felcseréli a nappalt az éjszakával. Próbálnék neki napirendet kialakítani, de még nem tudom pontosan, hogyan legyen. Párom csak este 19:30-ra tud hazaérni fürdetésre, ezért nekem kicsit muszáj módosítanom az ajánlott napirenden. Tehát kb este 20h környékén altatnám Abigélt. Minden építő tanácsot szívesen várok! A Suttogós könyvet is olvastam, annak is merítek a 4É módszeréből, csak mint említettem, a napirend kialakításán vacillálok még mindig. :)
2012. jan. 30. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a suttogo könyvet nem nagyon ajánlom nem hinném hogy könyv alapján kell egy gyermeket neveleni. Nappal és éjszakát még jo ideig fel fogja cserélni. Napirndet akkor tudot kialakitani mikor már a babád igényeit ismerni fogod

ez nem egy nem kettö nem három nap.

Ott kezdeném hogy az esti fürdés mikor van. Mondjunk este 7 óra akkor megfürdeted szopi babusgatás és leteszed aludnui Onnan kb tudni fogd hogy 3 óránként ciciczni fog.

22 óra 1 óra 4 óra 7 óra. stb stb . Nappal ugy is több inger éri mint este . Meg fogja szokni az esti rituálét minden nap ugy csinald .

2012. jan. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el a sajat öszöneidre hallgas ne másokéra. Napirndet meg én igy kezdtem anno kialakitani és semmi könyvet nem használtam hozzá. elég lezs majd a hozzátápláláskor előkeresni a könyveket.
2012. jan. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A baba igényeit nézd ne azzal foglalkozz mit írnak a könyvek. Útmutatásnak jó lehet de ne az alapján alakítsd a baba napirendjét. Az ösztöneidre hallgass inkább.
2012. jan. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Végül mire jutottál kérdező? Mik a tapasztalataid több mint egy évtized után?
márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!