Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Fusiont szeretnénk...

Ford Fusiont szeretnénk venni, van esetleg tapasztalat milyen autó?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 20:38
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:

Én nyáron olyannal jártam. Nem tetszett, mert:

- csúnya

- kanyarba nagyon dől (a régi swift is jobb nála... )

- rossz az úttartása (130 fölött kissebb úthibáknál össze-vissza megy, 170-nél egyenesbe is)

- lassú (legfőképpen bp-komárom között mentem vele, csak dombról lefelé értem el a 170-et, bár ha lehetőség lenne rá, biztos menne máshol is, de lassan gyorsul)

- dombon felfelé vissza kell váltani akármilyen lendületed van, tehát gyenge (ugyanott régi diesel seattal nem kellett ami sokkal rosszabb állapotú)


- szabályokat rendszeresen betartó, lassú, nyugodt sofőröknek ajánlanám

- a gyári zene tetszik benne

- halk (az eddigi tapasztalataimhoz képest)

- váltóval nem volt bajom

- keveset eszik

2010. febr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,családi autónak kellene,kisbabát várunk,tehát nem száguldozni akarunk vele,illetve biztonságos legyen,ez a fontos.Meg tetszik is:-)
2010. febr. 5. 06:29
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem tip.top kocsi :) ajánlom még a ford focus C-maxot nem sokkal drágább de sokkal tágasabb és ugyanolyan motor hajtja, de a Fusionnal sincs bajom.
2010. febr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2010. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!