Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más egy éves baba meg eszi az...

Más egy éves baba meg eszi az otthoni készítésű borsó főzeléket, mert az enyém nem, van valakinek valami tippje hogy hogyan vegyem rá hogy megegye, pedig édesen csináltam?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
miért olyan fontos, hogy megegye ha nem szereti?
2012. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
egy trükk tedd bele bébi üvegbe nekem amit nem szeret nem enne meg csak ugy ugy befalja ha látja abba van...
2012. jan. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kecskemétibe, hipp-be nálam bevált:D :D
2012. jan. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem baj csak szeretném változatossá tenni az étrendjét.
2012. jan. 30. 13:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Zsenge zöldborsot főzz meg pici tejbe pűrésisd le (turmixal) És olyan édes mint a méz
2012. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor turmixoljam le?

Azért nem gondoltam erre mert már mindent darabosan eszik!

Így sem baj?

2012. jan. 30. 13:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Én leturmixolnám .. mégis csak zöldborso és lehet a gyomra nem is tudja ugy megemészteni mint nekem és majdnem ugyigy megjelenik a kaksiba
2012. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom soha semmit nem evett meg amit én főztem neki, pedig az üveges bolti mind íztelen,én legalább minimálisan ízesítettem a főtjeimet (de haíztelenül adtam akkor sem kellett).


Amúgy a borsótól sok baba irtózik, mert annak kemény a külseje, egy kicsit akkor is ha vajpuhára főzöd, és vannak babák akiket ez zavar.

2012. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lányom is turmixolva eszi a borsófőzeléket, pedig ezen kívül már minden mást megeszik darabosan.

Amúgy nem is baj, ha turmixolod, mert a borsó héja elég kis alattomos jószág. :) Anyukám gyomra 60 év alatt nem tudta megszokni!

2012. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!