Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire lehet allergiás a baba?

Mire lehet allergiás a baba?

Figyelt kérdés
Az orvos tejfehérjét mondott(bőrtünetek alapján),de nem hinném,hogy az,mert tartós(1 év)diéta ellenére is maradtak a bőrtünetek.Tojást sem kap,legalábbis közvetlen,esetleg ritkán tésztafélékből.El nem tudjuk képzelni,mi lehet még?
2012. jan. 30. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet. A fiamnál a laktóz volt az első gyanú. Aztán a tejfehérje is. A bőrtünetek pedig jelen vannak. Úgyhogy nemsokára megyünk allergia vizsgálatra, mert gyakorlatilag bármire allergiás lehet. Akár még a répára, vagy a borsóra is.
2012. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez komoly?Zöldségekre is lehet allergiás?Mennyi idős nálatok a baba?Hol csinálnak ilyen vizsgálatot?
2012. jan. 30. 14:38
 3/8 anonim ***** válasza:

hat sajnos mindenre allergias lehet, ismerosomeknek paradicsomra meg tojasra, anyum a krumplira

ha valamire allergias es evett belole elofordulhat hogy a bortunetek akar hetekig megmaradnak, még felnőttként is nehez rajonni mi is okozza a gondot

allergologus csinal teszteket, alltalaban vervetel szukseges

2012. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.csak azt nem tudom,már másfél évesnél is kimutathatók-e ezek az allergiák.A környékünkön úgy tudom nincs allergológus,ha esetleg tudsz,megírnád,hova lehet fordulni?(város névre gondolok)köszönöm!
2012. jan. 30. 15:09
 5/8 anonim ***** válasza:

vervetelbol mar egesy pici babanal meg lehet allapitani

orvost sajnos nem tudok ajanlani, nem vagyok Magyarorszagrol

2012. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kicsiszolo ***** válasza:

Szia, keress fel egy gasztroenterológiát és ott tudnak a babának allergia tesztet végezni. Ha Budapesten vagy akkor a Madarász utcai kórházat hívd fel, hogy területileg oda tartoztok-e vagy a Hein Pálba.

Fontos, hogy hamar kitalálják mi az, mert minél kisebb annál könnyebb diétáztatni és annál nagyobb az esélye, hogy kinövi.

2012. febr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szia utsó válaszoló!Nagyon köszönöm a segítséget,de a helyzet az,hogy gasztros-dokihoz hordom a kisfiam,de ő szerinte nem kimutatható,ezért nem csinál sem bőrtesztet,sem vérvételt.Ssjnoos Pest nekem messze van(pláne 2 babával),ezért keresgélek allergológust a környéken.(próbálok..)de mégegyszer nagyon köszi!!
2012. febr. 6. 13:10
 8/8 anonim ***** válasza:
2012. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!