Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy az 5 hetes...

Lehetséges, hogy az 5 hetes kislányomnak még csak most induljon igazából a hasfájása?

Figyelt kérdés
A Gripe watertől lehet, hogy jobban görcsöl a hasa? Van valakinek ilyen tapasztalata?
2009. máj. 30. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy most kezdődik! Első lányomnál 6 hetesen kezdődött. Azt hittük, hogy mi szerencsésen megúsztuk, de aztán egyik napról a másikra 6 hétig tartó kólika jött elő... Nálunk a Gripe Water sem segített, sem a teák. Én tornáztattam, de szerintem semmi nem volt jó igazából, türelmesen ki kellett várnunk a 6 hetet. Utána mintha elvágták volna, megszűnt, de gyötrelmes hetek voltak, sajnos...
2009. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk rengeteget segített az Espumisam csepp!!! Minden szopi előtt, ha jól emlékszem, és annyit, amennyit írnak! Talán 20csepp!? Régen volt...hál istennek! Nem olcsó, de jó és gyógynövény! És sok-sok torna!

Melegítsd, simogasd! Én rengeteget hordoztam ilyenkor itthon is! Nem kendőben hanem hordozózsákban! Ettől megnyugodott mindig és szépen elaludt! :-)

2009. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is 6 hetesen kezdődött(állítólag a legtöbb babánál4-6 hetesen jön elő). Semmi nem segített, se az infakol, se az espumisan, aztán a gripe water-től mintha elfújták volna!Soha többet nem szenvedtünk!
2009. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekünk azt mondta a védönö hogy igen . mi tápszert cseréltünk és egy hét mulva jó is lettt.
2009. máj. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!