Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zia vagy Adria. Melyik név...

Zia vagy Adria. Melyik név tetszik jobban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Adria egyértelműen. A Ziáról a magné-zia jut eszembe... de az Adria nagyon szép!
2012. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem a Zia nagyon tetszik.
2012. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Megyünk Adriára nyaralni...húúú...necces. Egyik se tetszik amúgy. Bocsi
2012. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A Zia inkább bejön. Adria is jó hangzású, de a földrajzi jelentése miatt kisgyereknek lehet csúfolódásban része...


Inkább adjon valaki szép különleges neveket minthogy a gyerek tucat"bözsiévajuliska" legyen...

Én kiskoromban irigykedtem sok sok korombeli lánnyal együtt ha 1-1 évfolyamtársunknak vagy osztálytársunknak különleges neve volt. Aki úgy gondolja, hogy a hagyományos nevek a legszebbek és elítélik azokat akiknek a külföldi nevek tetszenek azok eszméletlenül maradiak. A sok mariskától engem a hideg ráz. Legyen mindenkinek a gyerekének olyan neve ami a szülőpár tetszésével és stílusával azonosul. A szülő maga is saját stílusában neveli fel. Éppen ezért sokan aszociálnak egy egy igen primitív névnél a család hasonlóan primitív stílusára is(álltalában ez fedi is a valóságot).

2012. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Imádom az Adria nevet!!! :))) Én Adrienn vagyok, tökre örülnék ha simán Adria lennék, vagy Adrianna. Szerintem gyönyörű, én is elgondolkodom, hogy megkapja-e majd a kislányom 2. névként.
2012. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem igazából egyik sem tetszik, túl rövidek, és rosszul asszociálhatók. a Zia-Zita lesz az Adria-Adrienn. És Adria tenger is zavaró lehet.
2012. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azért rövdek, mert nagyon hosszú a vezetéknév. :)
2012. jan. 30. 17:52
 8/10 anonim ***** válasza:

A Zia nem tetszik. Az Adria elmegy, de a tenger miatt én sem adnám.

Egyik ismerősünk Adriána, ez nagyon tetszik, és nem sokkal hosszabb mint az Adria.

2012. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő tetszik, végre nem tucatnevek.

Ha mégis választani kellene, akkor inkább az Adria.

2012. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az Adria éppen a tenger miatt tetszik. A tenger szép, így eleve szép gyereket képzelek el.

A Zia nekem nem tetszik. Túl rövid.

2012. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!