Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes kortól lesznek...

Hány hetes kortól lesznek hasfájósak a babák? Inkább a fiúk vagy lányok jobban azok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
23. hét környékén. De hogy a fiúk-e vagy a lányok azok-e jobban? Szerintem alkat kérdése. Nálunk pl. a 4 gyerek közül az első volt iszonyúan hasfájós, ő fiú. A 3 kisebb meg egyáltalán nem volt az (2 lány, 1 fiú). Én így utólag arra is gyanakszom, hogy én magam sokkal feszültebb, gyakorlatlanabb voltam az elsővel, az első heteklben nem értettem a jelzéseit, ha sírt, nem mindig tudtam beazonosítani, mi is a baja, így sokszor akkor is etettem, mikor épp nem az volt a baja...
2012. jan. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen a 2-3. hét, nem 23:S
2012. jan. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Teljesen babától függ, akár azonnal, amikor elkezd enni, szopizni, hiszen "nehéz anyag" a pocijának a tej.


Állítólag inkább a fiúk, mert mohóbbak, de szerintem ez nem általánosítható, babája válogatja.



Kb. 3 hónapos korig tart.

2012. jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!