Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyerekülést ajánlotok?

Milyen gyerekülést ajánlotok?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalat,ugyértem melyik jó,melyik az amit nem ajánlotok..Fiamnak kéne,kezdi kinőni a 0-13kg-ost.
2012. jan. 30. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős? Mikor az én fiam kinőtte a bébihordót, mi Maxi Cosit vettünk, 9-18 kg-os kategóriát. Nem sokkal 1 éves kora előtt. Mivel azért még elég kicsi volt és sokszor aludt el, nekem szempont volt, hogy dönthető és biztonságos legyen. Ezt lehetett fektetni és a töréstesztje is elég jó, valamint a kisfiamnak is kényelmes volt még télen is overálban. Sikerült akcióban megvenni 30.000,- Ft-ért, nem sokkal múlt 3 mire kinőtte. Én a 9-36 kg kategóriában valahogy nem bíztam, azért egy 9 kg-os és egy 36 kg-os gyerek között óriási különbség van, hiába lehet átalakítani időközben. Általában dönteni sem lehet őket és ráadásul a legtöbbje elég silány minősítést kapott biztonság szempontjából. Így én azt mondom, hogy a 9-18 kg-os kategóriát érdemes venni, utána lehet a 18-36-ost. Az, hogy pontosan milyen márka, az meg már erősen pénztárcafüggő, vagy használtan vesz az ember olcsóbban márkásat, vagy újonnan egy kevésbé jó minőséget. Kinek mi jön be.
2012. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is Maxi Cosink van (Priori xp) én is nagyon szeretem. Hasonló okokból, mint az első.
2012. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
5hónapos,kb 9,5kg és 74 cm,így téli szerkóba szükös a 0-13-as hordozó
2012. jan. 30. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:

5 hónapos még kicsi a 9-18-as kategóriához még akkor is, ha 9.5 kg szerintem. Viszont ha vesztek egy 0-18-as kategóriát akkor lehet, hogy akkor lesz kicsi amikor olyan 15 kg lesz (legalább is a sógornőméknél így volt)

Attól, hogy szűkös még biztonságos (ha nem lóg ki a feje fölül)

Ha hosszú útra mentek és sima cuccban van akkor is szűk?

2012. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt nézd át,mert amig nem ül stabilan,addig menetiránynak háttal kell bekötve legyen.Amint stabilan ül,megfordíthatod a gyerekülést az autóban.

Nekünk Britax van,de a Concordokról és a Maxi cosikról is jókat hallottam.

2012. jan. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

9-36 kilóig csak akkor érdemes venni, ha már stabilan ül MAGÁTÓL, ha nem akkor a 0-18 kg-ig kell, ezt mondta nekünk a Doktornénink.


Mi megfogadtuk, a Kisfiamnak Besafe Combit vettünk, nem volt olcsó, de úgy látom jól / kényelmesen ül benne. Ja és persze dönthető, nekem még fontos szempont volt, hogy sokáig tudjon menetiránynak háttal ülni, mert így a legbiztonságosabb a babának, valamint jók legyenek a tesztjei.


Amit viszont észrevettem, hogy ehhez az üléshez nem árt egy nagyobb beltérrel rendelkező autó.

2012. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
BeSafe vagy Maxi Cosi
2012. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!